Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Vynikajúci úspech slovenského modelingu: Lenka Saturyová sa prebojovala do TOP 10 na svetovom finále!

Modeling

Národná víťazka súťaže Schwarzkopf Elite Model Look Lenka Saturyová žne úspech v TOP 10 na svetovom finále. Okrem nej sa tam dostala aj česká víťazka Amélia Konšelová a medzi mužmi sa do finálovej TOP 5 prebojoval Alex Hanus z Česka.

Národná víťazka súťaže Schwarzkopf Elite Model Look Lenka Saturyová sa prebojovala na svetovom finále najprestižnejšej modelingovej súťaže do finálovej TOP 10 modeliek.

Prečítajte si viac: Schwarzkopf Elite Model Look 2021 pozná svojich víťazov: Nová generácia modelov, ktorí mieria do sveta!

VIDEO: Nenechajte si ujsť spomienku na finále Schwarzkopf Elite Model Look 2021 pre SR a ČR v Prahe

 

 

Vzhľadom na celosvetovú pandemickú situáciu a komplikovanosť zhromaždiť finalistov na jednom mieste sa finále presúva do online priestoru a výstupom budú rôzne zaujímavé epizódy z príprav a samotného finále. Jednou z hlavných mentoriek projektu bude legendárna supermodelka Coco Rocha.

Svoju kariéru na Slovensku začali svetovým víťazstvom v projekte Elite Model Look napr. Denisa Dvončová či Andrej Chamula. Elite Model Look odštartoval kariéru topmodelkám ako Michaela Kocianová, Michaela Hlaváčková či Sasha Gachulincová. Medzi úspešné nové tváre modelingu patria finalistky minulých ročníkov ako Katarína Janíčková, Stan Stanislavová či Silvia Kadlicová.

Neprehliadnite: Momentálne najúspešnejšia slovenská modelka: Stan Stanislavová na veľkolepej prehliadke Dior Cruise v Aténach

„Som veľmi šťastný, že sa našej víťazke za Slovensko, ktorú sme vyhlásili v Španielskom sále Pražského hradu pred dvoma mesiacmi podaril tak podstatný úspech. Tiež ma veľmi teší, že sa do TOP 10 žien probojovala aj česká víťazka Amélia Konšelová a medzi mužmi sa do finálovej Top 5 dostal Alex Hanus z Česka. To svedčí aj o našej skvelej práci v oblasti vyhladávania talentov, ale hlavne o ich potenciale. Budem im držať palce“, hovorí Saša Jány, riaditeť projektu.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe