Presunúť na hlavný obsah

Meghan Markle prekvapila outfitom, v akom prišla na manželov zápas: Skvelá inšpirácia na letné dni

Zahraničné celebrity

Vojvodkyňa Meghan Markle privítala leto vkusným, no prekvapivým outfitom. Stalo sa tak pri príležitosti zápasu v póle, ktorého sa zúčastnil jej manžel - princ Harry.

Už sú to dva roky, čo Meghan Markle a princ Harry oficiálne opustili kráľovskú rodinu, čím sa zbavili kráľovských povinností. Momentálne žijú v slnečnom Beverly Hills, v ktorom vychovávajú svojho trojročného syna Archieho a ani nie ročnú dcérku Lilibet. 

Prečítajte si: Meghan Markle otvorene o živote mimo kráľovského dvora. Zmena jej dopomohla byť šťastnejšou, než kedykoľvek predtým

A práve v Los Angeles, konkrétne v Santa Barbare, sa prednedávnom konal zápas v jazdeckom póle, ktoré patrí medzi Harryho veľké záľuby. Samotný princ je zdatným jazdcom a je súčasťou tímu "Los Padres", ktorý vedie Argentínčan a princov blízky priateľ Nacho Figueras. Meghan prišla svojho manžela podporiť a to poriadne štýlovo. 

Dobre naladenú vojvodkyňu zachytili objektívy fotoaparátov. Vysmiata, len v bielych šortkách a oversized košeli rovnakej farby, kráčala s palicou na konské pólo. Casual look dotváral hnedý opasok, tmavé slnečné okuliare a krémové sandálky bez podpätku. Celému outfitu dodávali ešte väčšiu ležérnosť vlasy upravené do drdola. 

Ak by bola Meghan členka kráľovskej rodiny, tak takýto voľnočasový štýl by si rozhodne nesmela dovoliť, pretože by bol v rozpore s protokolom súvisiacim s obliekaním žien v kráľovskej rodine, ktorý je veľmi prísny a ktorý napríklad dovoľuje odhaľovať nohy maximálne do dvoch centimetrov nad kolenami. 

Prečítajte si: Očarujúca Kate Middleton bola na červenom koberci neprehliadnuteľná: Oči z nej nevedel spustiť ani Tom Cruise

Meghan fandí svojmu manželovi počas hry póla pravidelne. Na ihrisko zavítala aj minulý víkend, tentokrát zvolila čiernu bodkovanú blúzku s viazaním v kombinácii s bielou áčkovou sukňou. Outfit doplnila čiernym opaskom so zlatou prackou, čiernymi slnečnými okuliarmi a klobúkom, ktorý bol taktiež v elegantnej čiernej.

Vojvodkyňa dokonca od radosti z výhry tímu, ktorého súčasťou bol jej manžel, Harryho vrúcne pobozkala. Princovi potom z pier zotrela svoj rúž.     

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe