Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Michaela Kocianová odštartovala castingy Schwarzkopf Elite Model Look 2022: Zúčastni sa a vyhraj!

Modeling

Ambasádorka prestížnej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2022 pre SR Michaela Kocianová hľadá nové tváre, ktoré budú stelesňovať budúcu generáciu modelingu. Príď na jeden z castingov a môžeš vyhrať skvelé ceny!

Všetci účastníci castingu absolvujú vstupný pohovor so zástupcami agentúry Elite a získajú darčeky od partnerov projektu. V rámci castingov prebiehajú losovania o výrobky vlasovej kozmetiky Schwarzkopf, dekoratívnej kozmetiky The ONE od Oriflame, vlasového stylingu Rowenta a predplatné časopisu EMMA. Schwarzkopf odborníci poradia, ako sa starať o vlasy a zástupcovia značky Rowenta na všetkých castingoch predvedú, ako si ľahko a rýchlo upraviť vlasy na každú príležitosť s maximálnou starostlivosťou pre zachovanie ich zdravia. Na niektorých castingoch bude možné sa nechať učesať profesionálnym kaderníkom. O poradenstvo a zvýraznenie prirodzenej krásy sa na castingoch vo vybraných mestách starajú profesionálne vizážistky značky Oriflame, od ktorých sa bude možné nechať nalíčiť alebo absolvovať test stavu pleti. Castingy tento rok spríjemní aj vôňa kávy! V luxusných kávovaroch značky KRUPS pre vás na vybraných castingoch pripraví profesionálny barista kávu podľa vašich predstáv – od espressa cez cappuccino až po latte macchiato.

Čítajte viac: Agentúra Elite Bratislava vyhlasuje castingy do najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2022

Vo všetkých mestách predvedú modelky a modelovia agentúry Elite Model Management Bratislava nové trendy v oblasti účesov a farieb značky Schwarzkopf, ktorá je už viac než 120 rokov priekopníkom, pokiaľ ide o vlasy, a ktorá neustále pracuje na spojení odbornosti a presnosti.

Najneskôr do 14 dní po ukončení všetkých castingov budú kontaktovaní všetci tí, ktorí postúpia do užšieho výberu. Vybrané dievčatá a mladí muži sa následne zúčastnia vyhlásenia výsledkov, ktoré sa uskutoční v júni v Bratislave. Víťazka a víťaz národného finále budú reprezentovať Slovenskú republiku na svetovom finále Elite Model Look.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Modelingový expert Saša Jány: Nie je to len výhra v genetickej lotérii  – aby modelky prerazili, potrebujú čosi viac

3.6. Bratislava

 

 

4.6. Nitra

 

5.6. Košice

 

6.6. Poprad

 

7.6. Banská Bytrica

 

8.6. Žilina

 

 

9.6. Trenčín

 

 

Príď na casting a možno práve ty sa staneš novou tvárou vo svete modelingu!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe