Presunúť na hlavný obsah

Najlepšie sexuálne hry na okorenenie noci: Toto si užijete obaja

Partnerské vzťahy

Pokiaľ potrebujete do svojho vzťahu vniesť trošku iskry, skúste ho okoreniť netradične. Pozrite sa spolu s nami ako si spoločnú noc užijete obaja. Tieto hry ocení aj nežnejšie pohlavie.

Keď chcete oživiť sexuálny život a vychutnať si so svojou polovičkou nezabudnuteľné momenty v oblasti intimity, vyskúšajte erotické hry. Takéto experimentovanie v posteli, dokáže totiž krásne vzťah okoreniť  a premietnuť ho do úplne inej roviny. Občas aj malá forma inakosti, urobí hotové zázraky. 

Klasika inak

Ak patríte medzi milovníkov spoločenských hier, zahrajte si nejakú s nádychom hriešnosti. V dnešnej dobe nájdete množstvo toho, čo sa dá vyskúšať. Skvelá je klasická veža s erotickým podtónom. V podstate pri nej opatrne odoberáte malé drevené kamene a ukladáte ich na vrch stavby tak, aby nespadla.

Neprehliadnite: Sex, láska a vzťahy: Horoskop na rok 2022 odhalí, čo pred vami partner skrýva  aj to, kto nový má o vás záujem

Na každom kameni je napísaná úloha, ktorú musíte splniť, predtým ako ju uložíte na vežu. Keď to nedokážete alebo neviete, pijete alkohol alebo si vyzliekate oblečenie. No a porazený musí splniť víťazovi jeho tajné želania, ktoré si definoval na začiatku hry. 

Hra na mačku a myš

Skúste partnera na sex navnadiť tak trochu netradične. Keď uvidíte, že po vás túži, zahrajte sa na nedostupnú. Nechajte ho v rovine, že dnes nič nebude a keď spozorujete, že tomu uveril, pekne začnite s ľahkou dávkou erotiky. Podväzky, čipkovaná bielizeň, erotická hudba, striptíz. Všetko, čo nerobíte bežne. Snažte sa aby tento moment nečakal.

Verte, z času na čas je takéto okorenenie príjemnou záležitosťou pre oboch. Ak totiž túžbu znásobíte veľmi nenápadne, dostanete sa do nového sexuálneho levelu. 

Domáca erotika

Áno aj natočením si milostného aktu, viete sex výborne okoreniť. Toto je však o absolútnej dôvere oboch partnerov. Nikdy to nerobte s niekým, koho poznáte krátku chvíľu. Premeňte sa na umelca, hrajte pri tom rolové hry a potom si to spoločne pozrite.

Čítajte: Sexuálna výzva, ktorú by mala žena praktizovať čo najčastejšie: Po tomto vás žiadny muž nevymení

Je len na vás, či to hneď zmažete, alebo si vytvoríte vlastnú červenú knižnicu. V každom prípade si užijete obaja.

Experimentujete so svojou polovičkou v spálni?

spolu hlasovalo 361 ľudí

Áno
196
Nie
165