Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Schwarzkopf Elite Model Look 2022 Slovensko pozná svojich víťazov

Modeling

V nádhernom prostredí Zrkadlovej siene Primaciálneho paláca sa v utorok 14.6. uskutočnilo vyhlásenie víťazov najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2022 pre Slovenskú republiku. Projekt, do ktorého sa každým rokom prihlásia státisíce záujemcov z viac ako 65 krajín sveta, pozná mená slovenských víťazov. Stali sa nimi Timea Smaržíková a Daniel Dospel. Víťazi budú reprezentovať svoju krajinu na svetovom finále, ktoré sa bude po pätnástich rokoch konať v Prahe!

FEMINITY TV: Predstavenie víťazov Schwarzkopf Elite Model Look 2022 pre SR 

 

O nových nádejách svetového modelingu rozhodovala porota zložená z odborníkov z oblasti módy, kultúry, médií a partnerov projektu. Zasadli do nej napríklad topmodelka a ambasadorka súťaže Schwarzkopf Elite Model Look Michaela Kocianová, módny fotograf Jakub Gulyás, či riaditeľ súťaže a spolumajiteľ agentúr Elite Prague a Elite Bratislava Saša Jány, ktorý o súťaži hovorí: „Veľmi ma teší úroveň našich finalistov. Zároveň mám radosť, že sa nám podarilo uspieť v súboji s mestami ako New York, Qatar a Barcelona a priniesť svetové finále opäť do Prahy. Som hrdý na to, že ako organizátori súťaže pre Českú republiku a Slovensko sme historicky najúspešnejšou krajinou, čo sa týka počtu svetových víťaziek.“

Ako v predchádzajúcich ročníkoch, aj tohto slávnostného vyhlásenia sa zúčastnili topmodelky agentúr Elite Prague a Elite Bratislava, napríklad Barbora Brušková, Michaela Hlaváčková Brezovská, ktorá skončila na svetovom finále v Čine v TOP 15 alebo Alexandra Gachulincová, ktorá na svetovom finále v Shanghaji obsadila druhé miesto a dnešné vyhlásenie moderovala. Jedinou svetovou víťazkou zo Slovenska sa v roku 2003 v Singapure stala Denisa Dvončová – Klimová a jediným svetovým víťazom Andrej Chamula z Bratislavy.

Michalea Kocianová mala v historických priestoroch príležitosť aj na predstavenie svojej novej charitatívnej činnosti – občianskeho združenia, ktoré založila so Sášom Jánym s cieľom zvýšiť kvalitu života seniorov na Slovensku. Poslaním OZ Vetulus je zmena postojov spoločnosti voči starším občanom a podpora ich psychického zdravia. Medzi hlavné aktivity združenia patrí poskytovanie služieb starším občanom prostredníctvom dostupného celoživotného vzdelávania so zameraním predovšetkým na technologickú a finančnú gramotnosť a zdravie.

V priebehu mesiaca jún sa v obchodných centrách po celom Slovensku uskutočnilo celkom 8 castingov, ktoré navštívilo viac ako 1800 uchádzačov. Získali tak možnosť stretnúť sa s modelingovými expertmi, odborníkmi z oblasti starostlivosti o vlasy či pleť, a dozvedieť sa viac o svete profesionálneho modelingu od ambasádorky projektu topmodelky Michaely Kocianovej.

Projekt Elite Model Look sa aj tento rok spojil s úspešnou značkou vlasovej kozmetiky Schwarzkopf, ktorá sa stala hlavným partnerom a spoluorganizátorom súťaže. Vlasová kozmetika Schwarzkopf v minulosti dlhodobo spolupracovala so svetovo známymi celebritami, vrátane topmodeliek ako napr. Claudia Schiffer a Heidi Klum a už po niekoľkýkrát sa stala súčasťou jedinečného projektu objavujúceho budúce hviezdy modelingového priemyslu.

Stabilným partnerom súťaže je značka Rowenta, ktorá ponúka exkluzívne rady inovatívnych produktov pre starostlivosť o vlasy a telo, ktoré si obľúbili milióny používateľov po celom svete. Novým partnerom je značka Krups, ktorá je špecialistom na produkciu výrobkov uľahčujúcich a spríjemňujúcich prípravu a vychutnávanie kávy.

Oficiálnym kozmetickým partnerom sa stala značka Oriflame. Ďalším partnerom bol lifestylový online portál Feminity. Mediálnymi partnermi sú magazín EMMA, rádio Európa 2, Fashion TV a Bigmedia. O občerstvenie sa postrali Bencik Culinary Group a Shebo Winery, a.s.

Módnym partnerom bol bratislavský multibrand boutique Alizé a poďakovanie patrí aj návrhárom Rebecca Havalcová, Ján Černý a Zoltán Tóth, ktorí finalistom poskytli na prezentáciu svoje modely.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe