Presunúť na hlavný obsah

Premiéra filmu Elvis: Štýlová Wanda Hrycová, éterická Eva Verešová a neprehliadnuteľná Milena Minichová

Slovenské celebrity

Do kín prišiel veľkolepý film Baza Luhrmanna - ELVIS - ktorý zachytáva život a hudbu legendárneho Elvisa Presleyho. V stredu prebehla slávnostná premiéra, ktorú si nenechali ujsť ani známe Slovenky.

Austrálsky režisér Baz Luhrman neostal svojej povesti filmového majstra nič dlžný. Jeho životopisný film o Elvisovi Presleym ohúril Cannes, z filmového festivalu si odniesol rekordne dlhý potlesk a množstvo pozitívnych ohlasov. 

Snímka venovaná najväčšej rock´n´rollovej legende všetkých čias mala na Slovensku premiéru v stredu. Do bratislavského kina Cinemax Bory tak zavítali aj známe osobnosti. 

Prečítajte si: Známe Slovenky na koncerte Dua Lipa: Summer style Aleny Pallovej, sexi Karolína Chomistek a Veronika Vágnerová

Wanda Adamik Hrycová 

Vždy štýlová a elegantná Wanda Adamik Hrycová dorazila na premiéru v tmavozelenej plisovanej maxi sukni, ku ktorej zvolila čierny top s polodlhými rukávmi. K zemitým farbám outfitu perfektne ladili doplnky. Producentka siahla po masívnom náhrdelníku a sandáloch s kamienkami. Výrazným prvkom boli aj okuliare, hrubý čierny rám perfektne kontrastuje s Wandinou svetlou pleťou a vlasmi. 

Eva Verešová

Miss Slovensko 2002 Eva Verešová prišla v spoločnosti manžela v jemne vzorovaných dlhých letných šatách. Bielu skombinovala s béžovou v podobe saka a topánok. Éterický vzhľad podporovali ryšavé vlasy upravené do ležérnych vĺn a náušnice z prírodných materiálov.  

Neprehliadnite: Najkrajší Slovák zabojuje vo svete o titul Muž roka 2022: Okrem vzhľadu sú podľa neho dôležité tieto vlastnosti

Milena Minichová

Ak bol niekto na premiére neprehliadnuteľný v tom najlepšom slova zmysle, tak to bola Milena Minichová. Herečka zažiarila v kráľovskej modrej. K výrazným koktejlovým šatám si obula čierne sandále na vysokom podpätku, ktoré ešte viac predĺžili jej dlhé štíhle nohy.

Michaela Kmecová a Andrej Bičan 

Iveta Malachovská

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe