Presunúť na hlavný obsah

Megan Fox má telo snov aj bez hladovania: Inšpirujte sa jej jedálničkom, ktorý pozostáva z piatich jedál denne

Zahraničné celebrity

Megan Fox sa radí medzi herečky, ktoré vyzerajú výborne azda vo všetkom. Má bezchybné ženské krivky, ktoré sú odrazom správnej stravy a cvičenia. Najdôležitejšia je však strava. Zistite spolu s nami, čo si hollywoodska kráska dopraje na raňajky, obed, večeru a dva olovranty.

Herečka sa pri strave drží jednoduchého princípu - jedlo musí byť zdravé a nutrične vyvážené. Práve zdravej a vyváženej strave totiž pripisuje to, že sa cíti dobre vo svojom tele. 

Jej partner Machine Gun Kelly dokonca v rádiu 104.3 The Shark povedal, že Megan "je super zdravo". "Všetko v jej jedálničku je bezlepkové a organické," prezradil spevák.   

Fox si denne dopraje tri hlavné jedlá, avšak v menších porciách, a dve medzijedlá. Vo výsledku teda nehladuje a svoj žalúdok nezaťažuje veľkými porciami jedla. Tu je vzorový príklad, ako vyzerá jej celodenný jedálniček, ktorým sa môžete inšpirovať aj vy. Priblížil ho herečkin osobný tréner Harley Pasternak. 

Prečítajte siBrian Austin Green bude päťnásobným otcom: Po rozchode s Megan Fox čaká dieťa s touto ženou

Raňajky

Herečka začína svoj deň tým, že si na tanier naservíruje väčší vaječný bielok, hrsť mandlí a ovsené vločky. Má tak zabezpečený skvelý príjem bielkovín, vlákniny a zdravých tukov. Ráno jej ešte nesmie chýbať šálka kávy. "Najhoršie, čo dávam svojmu telu, je jedna káva denne," povedala Fox pre E! Herečka sa vyhýba alkoholu a energetickým nápojom, ktoré neprospievajú ani zdraviu, ani telu. 

Obed

Na obed si herečka pochutí na šaláte s grilovaným kuraťom alebo lososom. Kura či ryba však nebývajú väčšie ako dlaň. Podľa trénera je veľmi dôležité nielen zdravo sa stravovať, ale ustrážiť si aj porcie. Megan si navyše len z času na čas poleje šalát zdravým dresingom, keďže šalátové dresingy či zálievky tomuto zdravému a nízkokalorickému pokrmu len pridávajú na energetickej hodnote. 

NeprehliadniteJennifer Aniston počas nakrúcania Priateľov jedla ten istý šalát, vyvážená kombinácia ingrediencií vás dostane do TOP formy

Večera

Ak si Megan nedá lososa na obed, tak si na ňom pochutí večer a to v podobe sashimi (druh sushi). K nemu si dopraje uhorkový šalát a miso polievku. 

Medzijedlá

Megan počas dňa nevynecháva desiatu a olovrant. Medzi raňajkami a obedom si dá smoothie. Ako prezradil herečkin osobný tréner, jej najobľúbenejšie je červené, ktoré pozostáva z bobuľového ovocia, proteínu a trošky mandľového mlieka. Fox veľmi obľubuje zdravé proteínové kokteily, ktoré dodajú jej telu zdravé sacharidy v podobe ovocia.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe