Presunúť na hlavný obsah

KVIFF 2022: Najštýlovejší pár českého šoubiznisu? Emma Smetana a Jordan Haj zažiarili v Karlových Varoch

Zahraničné celebrity

Speváčka Emma Smetana a muzikant Jordan Haj, s ktorým má dve deti, sa objavili na festivale v Karlových Varoch a pútali, ako vždy, pozornosť. Že by najštýlovejší pár?

Medzinárodný filmový festival v Karlových Varoch patrí medzi najviac sledované udalosti roka. Hneď na začiatku leta sa tam zídu nielen profesionáli z filmovej brandže, ale aj filmoví nadšenci či slávne osobnosti.

Čítajte viac: Červený koberec Karlove Vary 2022: Pôvabná Hana Vagnerová, syn Jiřího Bartošku po boku krásnej Slovenky

Najštýlovejší pár Emma Smetana a Jordan Haj 

Speváčka a moderátorka Emma Smetana a jej dlhoročný partner, muzikant Jordan Haj si ho ani tento rok nenechali ujsť. V spoločnosti sa objavili, ako vždy, veľmi štýlovo. Emma mala na sebe zlatý kostým s hlbokým výstrihom a nohavicami. Vizáž v prirodzenom duchu vytváral príjemný kontrast a Emma tak potvrdila svoj vlastný štýl, ktorý jej koluje v DNA. Rovnako tak jej dlhoročnému priateľovi Jordanovi Hajovi, s ktorým majú dve krásne dcéry. 
Ako pár sa vzájomne dopĺňajú a vytvárajú doslova ikonický obraz.

Štýlová ikona s nezameniteľným vkusom

Emma je jedna z mála žien, ktoré sa dnes na nič nehrajú a idú si vlastnou cestou. Jej jedinečná osobnosť, charizma a bezprostrednosť z nej robia originálnu ženu za každých okolností. 
Jej styling je vždy odrazom nenútenej elegancie so štipkou rebélie, ktorá jej ide priam z očí. Kombinácia, ktorá rozohráva zaujímavú hru a Emma je tak kdekoľvek sa objaví, neprehliadnuteľnou v tom dobrom slova zmysle. Inak to nebolo ani na 56. ročníku KVIFF.

Neprehliadnite: Česko-Slovenský ples 2022: Monika Hilmerová hviezdou večera, Andrea Verešová prekvapila výberom šiat