Presunúť na hlavný obsah

Česko-Slovenský ples 2022: Monika Hilmerová hviezdou večera, Andrea Verešová prekvapila výberom šiat

Slovenské celebrity

Jedna z najkrajších kultúrnych udalostí, na ktorej sa vždy zídu česko-slovenské osobnosti v tých najkrajších róbach. Ako to vyzeralo na červenom koberci?

Česko-Slovenský ples hovorí jasné posolstvo, ako je dôležité udržiavať priateľské a nadštandardné vzťahy medzi obomi krajinami, ktoré boli kedysi jednou. Tentokrát sa dátum jeho konania posunul na neskôr a na červenom koberci sa zišli známe osobnosti, ktoré si spoločenskú udalosť, akou je táto, nenechali ujsť. Obzvlášť v čase, kedy sú takéto udalosti príležitosťou, ako si vychutnať kultúru a spoločenský život.

Prečítajte si: Emme Čaputovej sa podarilo zatieniť aj tie najkrajšie Slovenky: Dcéra prezidentky sa však hrnie aj do iného povolania

Moderátorkou večera bola slovenská herečka Monika Hilmerová. Na pódiu tvorila dvojicu s českým moderátorom Alešom Hámom. Ten je taktiež herec, ale aj komik a hudobník. 

Neprehliadnite: Táňa Pauhofová už radostnú správu neskrýva: Po utajenej svadbe čaká svoje prvé bábätko

Medzi hosťami, ktorí si prišli zaplesať nechýbala stálica plesu, modelka Andrea Verešová, ktorá zvolila netradičný odtieň plesovej róby, žltú. Od prítomných dám sa tak odlíšila, nakoľko väčšina zvolila smotanové a nude odtiene. Nechýbala ani bývalá riaditeľka súťaže krásy Miss Slovensko Lucia Hablovičová, ktorá pôsobila étericky, či slovenská herečka žijúca v Prahe,  Andrea Růžičková v bordovej róbe. 

Monika Hilmerová

Lucia Hablovičová

Eva Perkausová

Gabriela Partyšová

Andrea Verešová

Nikol Švantnerová

Monika Leová

Andrea Růžičková 

Jana Pištejová

Denisa Pfauserová

Karolína Mališová

Lucie Smatanová

Ktorá róba sa vám páči najviac?

spolu hlasovalo 1414 ľudí