Presunúť na hlavný obsah

Najobľúbenejší make-up všetkých čias: Nahé líčenie podľa svetových trendov, ktoré sa vám bude páčiť

Krása

Nahý make-up je u žien veľmi obľúbený. Nechajte sa inšpirovať svetovými trendmi v oblasti líčenia od tých najpovolanejších.

Nahé líčenie patrí medzi najobľúbenejší make-up všetkých čias. Ženy ho milujú a pristane každej. Najnovšie trendy v oblasti make-upu jasne dokazujú, že je sa na čo tešiť. Zvýrazníte svoju krásu, ale zároveň ste si vedomé svojich kvalít – a to, že každá z nás je jedinečná. 

Inšpirujte sa: Ženy, ktoré najpomalšie starnú v pleti: V jednej veci robia presný opak, ako väčšina žien

Nabudenie adrenalínu

Očné tiene POP Powder Gel Eye Shadow sa vyznačujú priekopníckou technológiou Hybrid Powder-Gel. Hodvábne hladká textúra a bohatá sýtosť pigmentov s ľahkosťou krému a stálou silou púdru. Tón v tóne dosiahnete, ak zvolíte odtieň, po japonsky Zoku-Zoku Brown (shimmering brown) – Nabudenie adrenalínu. Ľahko sa tieňujú a Japonci prirovnávajú výsledok make-upu očí k cvaknutiu fotoaparátu.

Rúž pre všetky ženy, ktoré sa pred ničím nezastavia

YSL Rouge Pur Couture The Bold je určený pre všetky ženy, ktoré hrdo nesú svoje presvedčenie a nezastavia sa pred ničím. Idú neúnavne na 100% a patria medzi najodvážnejšie ženy. Inovatívna ľtradícia založená na čistej farbe, dlhotrvácnej úprave a krémovom vzhľade. Výsledný vzhľad nemá konkurenciu – nie je ani trblietavý, ani saténový, ani matný, ale čistý, okamžitý, trojrozmerný lesk.

Zamatový hodváb a nájdenie strateného sebavedomia

Make-up Fawless Satin Moisture Foundation od Sensai vytvára na pleti zamatovú textúru s bohatým zložením, vďaka ktorému rozjasní pleť. Obsahuje púder rozptyľujúci svetlo, ktorý pôsobí ako kúzelník – koriguje nepravidelnosti pleti. Make-up sa dokonale prispôsobí vašej pleti a navyše ju aj hydratuje. Máte tak pocit nádherného hodvábu a nájdenia strateného sebavedomia.

Riasy ako beauty look od Cindy Cantello

Oči ako od svetoznámej maskérky Cindy Cantello. Riasy natočte klieštičkami a naneste na ne riasenku Eyes To Kill Classico v odtieni 1 (čierna). Riasy sú prirodzene vytočené a vytvoria intenzívny a pôsobivý look. Mihalniciam dodávajú objem, dĺžku, a to pomocou jedného ťahu, aj vďaka tomu to je oceňovaná maskara.

Dlhotrvácny lesk pokožky a opálený vzhľad

Púdrový rozjasňovač pleti i dekoltu Zuii Bio (Biorganica.sk), ktorý prepožičiava pokožke dlhotrvácny lesk a krásne opálený vzhľad. Je obohatený o okrasné lístky ruže, jazmínové púpavy a kvety harmančeku. Vďaka obsahu vitamínov A a E má antioxidačné účinky, prítomnosť aloe vera zase pleť zvlhčuje. Nausadzuje sa vo vráskach a pôsobí veľmi prirodzene.

Neprehliadnite: Letná manikúra, ktorá vám vydrží viac ako 14 dní: Stavte na túto rutinu a trendy nechty si udržíte výnimočne dlho

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe