Presunúť na hlavný obsah

Miriam Kalisová ukázala spoločnú foto s mamou z dovolenky: Nebude sa vám chcieť veriť, koľko má rokov

Slovenské celebrity

Obľúbená moderátorka Miriam Kalisová toto leto dovolenkovala so svojou mamou, ktorú vzala do slnkom zaliateho Španielska. Keď ich uvidíte na spoločnej fotke, nebude sa vám chcieť veriť, že ide o mamu a dcéru…

Dcéra, ktorá je vernou kópiou svojej mamy. Toto tvrdenie neplatí len o speváčke Dare Rolins, ktorá sa na Instagrame ukázala vedľa najdôležitejšej ženy svojho života, ale i o Miriam Kalisovej, známej z televíznej obrazovky. 

Šarmantná moderátorka sa so svojou mamou Magdalénou vyfotila počas dovolenky v  Španielsku. Jej obdivovateľom na Instagrame sa len ťažko verilo, že nie sú sestry či kamarátky. "S maminkou ste ako sestry,” znie jeden z komentárov pod fotkou. "Krásne, vedľa seba ako kamošky," okomentovala záber Kalisovej ďalšia jej fanúšička. 

Prečítajte siRastie ako z vody! Syn prekrásnej Soni Skoncovej bude veľký brat: Moderátorka ukázala rastúce bruško

A my to vidíme rovnako. Mama Miriam Kalisovej vyzerá veľmi mlado, až sa skutočne nechce veriť, že po vedľa nej stojí 37-ročná dcéra. Miriam si ju nesmierne váži. "Aj vďaka tejto úžasnej osôbke vznikajú moje matko-dcérovské nápady. Či už sú to sviečky, alebo naše matko-dcérovské náhrdelníky. Nikdy nezabudla byť bláznivá a je za každú srandu. To vďaka nej viem, aké je dôležité nezabúdať na seba. Nikdy ma za nič neodsúdila. Vždy mi nechala voľnú ruku pri rozhodovaní a vždy pri mne stála, nech som urobila akúkoľvek chybu. Poradí len vtedy, keď sa spýtam. Vie byť v takom nadhľade, že by som raz chcela dosiahnuť aspoň polovicu toho jej levelu," napísala moderátorka k spoločnému záberu.

Prečítajte siVeronika Nízlová nikdy nebola viac sexi ako po narodení dcérky: Svojou figúrou v plavkách by mohla konkurovať aj modelkám

"Nie každý má to šťastie, byť so svojou maminkou, tak tie, čo to šťastie máme, vážme si to a pripomínajme si každý deň, že to nie je samozrejmosť. Matko-dcérovské vzťahy sú nie vždy ľahké, ale teda dali nám to najvzácnejšie, čo vedeli," dodala Kalisová. 

Tiež sa sa vám Miriam s mamou javia skôr ako sestry?

spolu hlasovalo 405 ľudí

Áno
81
Nie
324

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe