Presunúť na hlavný obsah

Najnovšie štýly športového oblečenia: Legíny s týmito retro teniskami naďalej kraľujú, čo si k nim obliecť?

Móda

Moderná žena žije aktívny životný štýl a dosahuje tak balans medzi úspešnou kariérou a osobným životom. Inšpirujte sa najnovšími štýlmi v oblasti športovej módy priamo z ulice.

Dizajnéri v posledných sezónach dokazujú, že športová móda sa posúva vpred a to nielen funkčnosťou a zdokonaľovaním sa v oblasti materiálov a udržateľnosti, ale aj dizajnom. Športové oblečenie jednoducho milujeme a inšpirácie z ulíc Los Angeles, kde slávne ikony chodia na pilates,  sú jedinečným zdrojom, ako sa obliecť k zdanlivo obyčajným kúskom ako sú legíny a tenisky.

Inšpirujte sa: Trendy kúsky, ktoré zbytočne pridávajú vek: Toto zo šatníka vyhoďte

Jedny z najslávnejších tenisiek

Tenisky, ktoré vidíte na najslávnejších IT girls po celom svete. New Balance rád čerpá zo svojej bohatej histórie. Model 574 patrí od roku 1988 medzi vlajkovú loď v oblasti tenisiek a postupne prechádza rôznymi revolúciami nielen, čo sa týka udržateľnosti, ale aj dizajnu. Súčasná vynovená silueta 574+ spĺňa štandard Green Leaf a je vyrobený s podielom recyklovateľného obsahu a z kože pochádzajúcej zo zodpovednejších zdrojov. 

Veľká taška s bio osuškou

Osuška z bio bavlny od Living Crafts (Biorganica.sk) je ideálnym spoločníkom na vaše športové aktivity a nemala by chýbať vo vašej športovej taške. Keďže bavlna býva často kontaminovaná pesticídmi, bio bavlna je súčasnosť a tiež budúcnosť. Jemne hebký froté uterák nedráždi pokožku a naopak, pôsobí veľmi upokojujúco. Po náročnom cvičení si vaša pokožka zaslúži jemnejší prístup. 

Mini funkčné oblečenie

Trend v športovej móde hovorí jasnou rečou, nosí sa mini, Mini sukne, športové podprsenky a bralety. Najdôležitejšie je, aby boli z funkčného materiálu a spĺňali požiadavky aktívne žijúcich žien. Jednoduchý a čistý styling vždy nájdete v Oysho, ako aj nespočet strihov a prispôsobení vašej postave. 

Športové overaly sú sexi horúci trend

Najnovší trend v podobe obtiahnutých overalov, či už krátkych alebo dlhých, ste nemohli tieto dni v uliciach prehliadnuť. V pastelových farbách a športovom prevedení ich môžete nosiť ľahko na presun do telocvične či do pilates štúdia alebo na jogu. Priekopníkom v tomto dizajne je Alo Yoga, ktorá väčšinou určuje trendy v športovej oblasti. 

Neprehliadnite: Maxi sukne na výslní: 5 tipov ako kombinovať nestarnúcu klasiku

- Najčítanejšie -