Presunúť na hlavný obsah

Nový pár šoubiznisu? Leonardo DiCaprio a Gigi Hadid mali k sebe podozrivo blízko, prvé zábery slávnej dvojice

Zahraničné celebrity

Už istú dobu sa šušká o tom, že najslávnejšia modelka súčasnosti randí s hollywoodskym hercom Leonardom DiCapriom. Týmto špekuláciam hrajú do karát aj najnovšie fotky dvojice.

O svetoznámom hercovi Leonardovi DiCapriovi je všeobecne známe, že randí len s modelkami, ktoré majú pod 25 rokov. Jeho poslednou ex bola modelka Camila Morrone, ktorá mala čerstvých 25. 

Prečítajte siKrása nie je zárukou lásky: S neverou sa stretli aj tieto úspešné a dokonalé ženy

Po ich rozchode, ktorému predchádzal štvorročný vzťah, panovali špekulácie, že slávny herec sa stýka s 22-ročnou ukrajinskou modelkou Mariou Beregovou. Tieto fámy sa ale nepotvrdili, dokonca sa dá povedať, že ich potlačila do úzadia supermodelka Gigi Hadid. 

Prečítajte siĎalšia celebritná láska na druhý pokus? Irina Shayk a Bradley Cooper odišli na dovolenku, kde si užívali spoločné chvíle

Hadid, ktorá sa preslávila aj ako anjelik Victoria's Secret, sa v DiCapriovej prítomnosti ocitla na večierku v New Yorku. Ako vidno z fotiek, dvadsaťsedemročná kráska a súčasne mama dvoročného dieťaťa sa v hercovej spoločnosti príjemne bavila. 

Gigi a Leo sedeli oproti sebe, vzdialenosť medzi nimi bola skutočne veľmi krátka, nechýbali ani dotyky, ktoré len priživili špekulácie o tom, že spolu majú niečo viac.. že sú viac, ako len kamaráti.

Až čas ukáže, či sa tieto dohady premenia na skutočnosť…

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe