Presunúť na hlavný obsah

Jeden z najharmonickejších párov: Vladimír Kobielsky je so svojou manželkou už od školy, dnes majú spolu tri krásne deti

Slovenské celebrity

Vladimír Kobielsky patrí medzi najúspešnejších hercov. Ako sa však hovorí, za každým úspešným mužom hľadaj milujúcu manželku a rodinu.

Slovenský divadelný, filmový a, dabingový herec Vladimír Kobielsky patrí medzi najpopulárnejších hercov, pre ktorého je práca zároveň hobby. Napriek tomu, že je vyťažený, viackrát priznal, že jeho najväčšou radosťou je rodina. S manželkou Alenou sú spolu už od čias štúdia a dodnes pôsobia ako čerstvo zamilovaní.

Prečítajte si: Známe tváre na predstavení šperkov: Ľubomír Višňovský s krásnou manželkou Katkou, nestarnúca Soňa Müllerová

Sú spolu od školy, no dodnes pôsobia ako čerstvo zamilovaní

Manželka Vladimíra Kobielskeho, Alena, je jeho kolegyňa z brandže a pôsobí ako kostýmová výtvarníčka. Dvojica sa spoznala ešte na škole a odvtedy sú spolu. 
Patria medzi najstabilnejšie a najharmonickejšie páry, aké na Slovensku spomedzi známych osobností poznáme a sú tak vzorom nielen pre svoje deti, ale aj pre každého z nás. 

O každý vzťah sa treba starať. Tolerancia, ale aj malé detaily, v ktorých je ukryté tajomstvo úspechu vzťahu. Veľkou výhodou v partnerstve je aj to, keď máte podobné hobby. Je dôležité prejavovať záujem jeden o druhého aj po rokoch. Jednej z najsympatickejších dvojíc slovenského šoubiznisu sa to darí aj po viac ako dvadsiatich rokoch vzťahu a je doslova radosť pozerať sa, ako ich vzťah kvitne v každom veku.

Rodina je najviac

Vladimír a Alena dnes majú tri deti, všetky sa začínajú na písmeno K – Kristián, Klára a Krištof. Práve ten najmladší nedávno oslávil 4. narodeniny. Pri tejto príležitosti herec zverejnil na svojej sociálnej sieti rodinnú fotografiu. Z malého Krištofa vyrástol veľký fešák a ako sa hovorí, na svojich deťoch najviac vidíme, ako ten čas letí. Mimochodom, ich najstarší syn Kristián len pár dní predtým oslavoval 18-tku.

Neprehliadnite: Zamilovali sa do seba ako veľmi mladí a dnes sú z nich rodičia: Ktoré páry nášho šoubiznisu prežívajú lásku ako z filmu?