Presunúť na hlavný obsah

Rozžiaria aj zahrejú: Čiapky, šály a rukavice ako dokonalý doplnok, ktorým definujete svoj štýl

Móda

Pokiaľ hľadáte kúsok, ktorý vás v zime rozžiari a zároveň ním dokážete oživiť akýkoľvek styling, stavte na doplnky. Čiapky, šály a rukavice sú na toto ako stvorené!

Teplé a hrejivé tóny pridajú na atraktivite

Sychravejšie a chladnejšie dni, nemusia byť vôbec pochmúrne. Dokážete ich prežiariť aj obyčajnými doplnkami. Čiapky, šály a rukavice vedia urobiť ozajstné zázraky na počkanie. Môžete nimi krásne styling zmeniť, prípadne definovať svoje aktuálne prežívanie. Či už sa chystáte do práce alebo na kávu s kamoškou, takto viete hravo look premeniť na úplne iný, v priebehu pár minút. 

Inšpirujte sa tiež: Louis Vuitton vzdáva poctu zlatým rukám remeselníkov: Vydáva exkluzívnu knihu, ktorá vás vtiahne do sveta manufaktúr

V zime sa vôbec nemusíte báť farieb. Subtílnu, jemnú a minimalistickú verziu outfitu, dokážete  veľmi pekne rozžiariť obyčajným šálom. Teplé a hrejivé tóny, pridajú každej žene na atraktivite. Samotný odtieň, skúste zosúladiť s farbou pokožky, to je v tomto naozaj zásadné!

Nezabúdajte na neón

Ženy milujúce výrazné prvky si túto sezónu prídu na svoje. Nebojte sa neónu, v zime obzvlášť skúste staviť na niečo, čo samotný styling zvýrazní. Snažte sa však, vždy takéto odvážnejšie prvky niesť v duchu symbiózy so zvyškom outfitu. 

Wau efekt na počkanie

Samozrejme aj minimalistky si prídu na svoje. Ak sa vám zdá, že veľké šály, farebné variácie, či príliš odvážne kombinácie, nie sú ani náhodou pre vás to pravé, zvoľte nenápadné prvky, ktoré dodajú punc originality. 

Neprehliadnite: Nová CHANEL 22: Kabelka pomenovaná podľa roku 2022, ktorá prepisuje históriu domu

Kožené rukavice, jednoduchý styling v jemných tónoch, vedia vykúzliť wau efekt na počkanie. Takže smelo do toho!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe