Presunúť na hlavný obsah

Doplnky, ktoré sú na silvestrovskú párty must-have: Jemné perly, ale aj trblietavé kamienky vo vlasoch

Móda

Keď ešte nemáte premyslený styling na silvestrovskú párty, rozhodne nezabudnite aj na doplnky. Tie sú v tomto smere kľúčové a dokážu vytvoriť skutočné vizuálne divadlo. Len treba siahnuť po tých správnych.

Doplnky sú doslova malou čerešničkou každého stylingu. Pokiaľ neviete po akých siahnuť a s čím ich kombinovať, inšpirujte sa našimi tipmi. Tieto kombinácie fungujú vždy. 

Sponkové tajomstvá

Pokiaľ na sebe budete mať šaty s výraznejším leskom, trblietkami, no samotmý strih bude minimalistický, ideálne je siahnuť po doplnkoch do vlasov. Vynechajte vtedy náhrdelníky, vezmite si len jemné mini náušničky, či náramok a upútajte pozornosť na korunu krásy.

Inšpirujte sa: Beauty adventné kalendáre na rok 2022, ktoré vás zavedú do rozprávky: Odkryte jedno tajomstvo za druhým

Túto sezónu sa nosia rôzne sponky v zlatej verzii, či tie s farebnými kamienkami. Aj drobné perličky prepletené medzi pramienkami sú vítané a dokážu nielen zaujať, ale vo výraznej miere pridať na atraktivite.

Extravagancia spájaná s minimalizmom

Toto sa niekomu môže zdať príliš extravagantné, no k hodvábnym slip dress, či saténovému kostýmu sú takéto doplnky ako stvorené. Nič viac vám potom už netreba. Extravagantné náušnice, ktoré ladia s prsteňom nielen každého zaujmú, ale stylingu dodajú úplne iný nádych.

Glam v podaní zlata, periel a florálnych motívov

Zlato sa stalo v roku 2022 opäť mimoriadne žiadaným a inak to nebude ani v nasledujúcom období. V kombinácii s perlami mu pridáte na jemnosti, ak siahnete po výraznejších kúskoch, vytvoríte chic  styling s minimom námahy.

Inšpirujte sa: Jesenné šaty na 5 spôsobov: Hodváb, vlna, ale aj šifónové variácie, pozrite sa, po čom v tomto období siahnuť

Takáto kombinácia s trblietavým kostýmom je síce osobitá, no mimoriadne žiadaná.  Navyše florálnosť v šperkoch hrá aktuálne prím. Jednoduché, pohodlné a naozaj maximálne trendy.

- Najčítanejšie -