Presunúť na hlavný obsah

Dámske vône, ktoré urobia zo ženy novodobú bohyňu: Spoznajte, aké esencie do nich parfuméri namiešali

Krása

Každá žena má svoj vlastný vesmír. Spoznajte najnovšie vône, ktoré vyjadrujú ženu ako novodobú bohyňu.

Novodobá kráľovná

Queen. Novodobá kráľovná, ktorá v každodenných bitkách obstojí so vztýčenou hlavou. Vôňu Q by Dolce & Gabbana skomponovala parfumérka Daphne Bugey, pričom použila na otvorenie taliansky sicílsky citrón, v spojitosti s červeným pomarančom a žiarivými okrasnými lístkami jazmínu. V srdci sa skrýva neodolateľná čerešňa. Vôňa charakterizuje silnú ženu, ktorá hľadá spriaznenú dušu.

Čítajte tiež: Najlepšie vlasové kúry, ktoré vám zabezpečia hustotu, lesk a rast vlasov: Tieto naozaj fungujú

Žena a jej vnútorný vesmír

Vôňa Carolina Herrera Good Girl je stelesnením ducha duality. Vyjadruje ženu a jej vnútorný vesmír či schopnosť byť zmyselná a silná, inštinktívna a inteligentná, romantická a silná.
Parfumér Quentin Bisch pracoval na tejto vôni s kolegami Shyamalou Maisondieu a Christophom Raynaudem a inšpiroval sa vanilkovými lúskami, ktoré pripomínajú ženskú topánku - lodičku na vysokom podpätku. 

Nájdenie svojho najskutočnejšieho „ja“

Vôňa Gucci Bloom Intense je inšpirovaná magnetickými silami mesačného svetla. Je katalyzátorom tvorivého ducha a povzbudzuje všetky ženy, aby rozkvitli do svojho najskutočnejšieho ja. Parfumér Alberto Morillas skomponoval kvetinový rukopis výťažkov z jazmínu, tuberózy a liany do ucelenej esencie. Žena rozkvitne ako Lady of the Night, podobne ako nočná kvitnúca kvetina. 

Neprehliadnite: Večerná rutina, s ktorou do rána omladnete: Takto získate vzhľad o pár rokov mladšej a neprezradíte svoj vek

Kvetinová bohyňa

Vôňa Olympéa Flora od Paco Rabanne je prekvapivo divoká. Okúzľujúca bohyňa vie o sile kvetín všetko. Božská vôňa sa skladá z divokej ružovej ruže, sladkých čiernych ríbezlí a sviežich pivoniek.
Parfumeréky Fanny Bal a Nelly Hachem ju navrhli ako „božskú chypre vôňu“, najelegantnejšiu z rodiny vôní, v ktorej sa miešajú tóny ovocia, kvetov a drevín. Zamatové pačuli odráža divokú ženskosť kvetinovej bohyne.