Presunúť na hlavný obsah

PREHLIADKA Lýdia ECKHARDT – s témou ENERGIA

Móda

Salón Lýdia Eckhardt už tridsaťdva rokov pripravuje dvakrát ročne veľkolepé prehliadky, ktoré sú vždy spojené aj s konkrétnou ideou. Téma, ktorá sa nesie celým večerom je determinovaná pocitmi, ktoré v nás vyvoláva súčasnosť. Lýdia sa vždy dlhodobo zamýšľa nad témou prehliadky, ale ako hovorí, túto už dávnejšie začala „stretávať po ceste“. ENERGIA! Áno, pri mnohých situáciách, ale aj osobných komunikáciách, cítila jej veľkú absenciu. A možno spoločné stretnutie a zamyslenie prinesie aj vám kúsok novej energie, nádej, ale hlavne uvedomenie, že život je jeden veľký zázrak a my sme jeho súčasťou.

Tak príďte aj vy 5.mája 2023 o 19.30 hod. do hotela DoubbeTree by Hilton , kde načerpáte nielen pozitívnu energiu,  ale budete mať možnosť vidieť viac ako 80 modelov z novej letnej kolekcie.

K slávnostnému večeru patrí aj výnimočný prípitok, ktorý opäť pripraví VINOHRADNÍCTVO PAVELKA A SYN. Dlhoročne ponúkajú vína najvyššej kvality, vyrábané z viniča s EKO – BIO postrekmi. Nie náhodou sa aj Pavelkove vína podávajú pri všetkých oficiálnych návštevách.

Nebude chýbať ani jedinečná voda ROYAL WATER, ktorá vyviera zo vzácneho, 70 miliónov rokov starého ložiska,  v kvalite dojčenskej čistoty. Predstavia vám aj ich absolútnu novinku – osviežujúci nápoj s kurkumínom a diétnou vlákninou.

Krásu modeliek tradične dotvoria vizážisti značky REVLON.

Kreatívne účesy vytvorí opäť Monika Zábojníková zo salónu KRÁSY MONIKA, ktorá sa stala dvornou kaderníčkou týchto prehliadok.

Nevšednosť modelu FIORE spojená s nehou ANGELO zodpovedá hodnote skutočného umeleckého diela. A také sú topánky značky FIORANGELO. Tieto ručné vyrábané talianske topánky nás sprevádzajú v bežnom živote, na slávnostných podujatiach, ale aj na týchto prehliadkach už viac ako 25 rokov. Predstavíme vám aj očarujúcu novú kolekciu kabeliek Zn. COCCINELLE, ktorá čerpá z rebelskej zmyselnosti a rock and rollu kráľa Elvisa Presleyho.

Špičkové ozvučenie, osvetlenie, ale aj kreatívne spracovanie videí - to je spoločnosť Q-99, ktorá už 26 rokov technicky zabezpečuje tieto prehliadky.

O mediálnu podporu sa aj tentokrát postarali FEMINITY, ZOZNAM.sk, a PREDPREDAJ.sk. Vstupenky na prehliadku si môžete zakúpiť TU.

Prijmite pozvanie a príďte!  Spoločne si užijeme večer plný pozitívnych farieb a nových priateľstiev. Tešíme sa na  stretnutie s vami.

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -