Presunúť na hlavný obsah

Známe sestry, ktoré sú nerozlučnými kamoškami: Tieto našli jedna v druhej spriaznenú dušu

Slovenské celebrity

Tieto známe sestry sú jasným dôkazom toho, že aj v súrodencovi môžete mať najlepšiu kamošku a spriazenú dušu. Ktoré obľúbené krásky majú to šťastie?

Karolína a Eliška 

Krehká, pôvabná Karolína Chomisteková a temperamentná, štýlová Eliška Chomisteková sú dvojicou, ktorá kdekoľvek sa objaví rozhodne zaujme. V móde sú obe doma, vyzerajú skvele a vyžaruje z nich neuveriteľne pozitívna a dobrá energia. Ak ich stretnete, ich vlna optimizmu, dobrej nálady vás určite dostane.

Neprehliadnite: Po rozprávkovej svadbe im najväčšiu radosť robí vysnívaná dcéra: Dievčatko Natálie Germáni a Martina Valihoru rastie ako z vody 

Obe milujú cestovanie, spoznávanie nových miest, kultúr a ľudí, zároveň sú aj fashion ikonami, pričom inšpirujú aj svojim životným štýlom a prístupom k vlastnému telu. 

Veronika a Patrícia

Veronika Cifrová Ostrihoňová s mladšou sestrou Patríciou patria medzi najznámejšie sesterské duo v našom showbizinse, ktoré sa môže pochváliť skutočne výnimočne silným putom. Hoci aj ony museli do toho vekom dospieť, teraz sú tu jedna pre druhú a nedajú na seba dopustiť. Áno, tak ako všetci súrodenci si prešli drobnými škriepkami a podpichovaním, ale to k času dospievania patrí. Dnes sú obe mamami, Veronika už dvojnásobnou a spoločné chvíle, či už s deťmi alebo bez si veľmi užívajú.

"Vidieť vašu mini sestru, ktorá vás donedávna plieskala flautou po ruke, a ktorej ste tvrdili, že nie je reálne biologickou dcérou vašich rodičov, ako supermatku najlepšieho mladého junáka v okrese, to je něco," napísala na Instagrame Veronika svojej sestre. 

Lucia a Kvetka

Lucia Barmošová a Kvetka Horváthová sa vo svetle reflektorov pohybujú naozaj dlho. Hoci je každá z nich iná, obe sa vrámci profesie našli v moderátorskej stoličke a učaroval im mediálny svet. Každá pracuje pre inú televíziu, no to čo ich spája je neuveriteľná profesionalita, odhodlanie, chtíč a drive. Sú milé, priateľské a láskavé, pričom jedna na druhú nedajú dopustiť. Vždy tu pre seba boli, v dobrom aj v zlom a vzájomne sa podporovali. 

Neprehliadnite: Modelka a tanečnica Anna Riebauerová žne úspechy vo viacerých sférach: Hoci tancuje po boku idola žien, srdce má len pre jedného

Obe sú mamami dievčat a aj keď medzi ich dcérkami je 15 ročný vekový rozdiel, niet pochýb, že o spoločné témy budú mať opäť nadlho známe sestry postarané. 

- Najčítanejšie -