Presunúť na hlavný obsah

Tie najlepšie maskary na líčenie vašich očí: K prirodzenému looku vám stačí jednoduchý make-up

Krása

Prirodzený vzhľad a rozžiarená pleť. K vašej make-up rutine vám postačí kvalitný krém a maskara. Pozreli sme sa na aktuálne novinky.

Objem a natočenie mihalníc

Maximálna dĺžka a natočenie s dlhotrvajúcim efektom. Riasy sú výrazne zahustené a majú intenzívnu farbu, čo ocenili aj mnohé beauty influencerky, keď maskaru Telescopic Lift od L'Oréal Paris rozšírili na sociálnej sieti TikTok bleskovou rýchlosťou.

Inšpirujte sa: Najčastejšie chyby, aké robíme pri líčení: Naučte sa make-up profesionálok a uberte si roky

No make-up maskara

Revolučná maskara Perricone MD (Biorganica.sk), ktorá pôsobí vyživujúco a riasy nielenže posilňuje, ale aj predlžuje. Žiadne dramatické efekty, len prirodzenosť. Zvýrazňuje prirodzenú krásu ženy. Vďaka gélovej textúre sa dobre vrství, nelepí sa a riasy sú krásne oddelené a vytočené. Celkový look pôsobí veľmi prirodzene a sviežo.

Objemné riasy a stále hebké na dotyk

Riasenka Lash Clash v novom odtieni Uninhibited Brown od YSL Beauty posilní vaše sebavedomie novým vzhľadom. Hnedá riasenka vyjadruje štýl pre odvážne ženy. Je prirodzená, svieža, moderná a zvýši objem až o 200% len piatimi ťahmi, pričom vydrží až 24 h. Riasy sú stále hebké na dotyk, poddajné a zdravé.

Maximálny objem a farba, ktorá sa nerozmazáva

Zuii Organic (Beautysecret.sk) je riasenka pre maximálny objem rias a intenzívnu farbu, ktorá sa nerozmazáva. Vďaka tomu, že obsahuje včelí vosk, stimuluje rast rias. Olej z kvetov ruží zase hydratuje. Vitamín d a E v rámci starostlivosti oceníte tiež. Výsledkom je väčší objem a hustota, riasy sú opticky zahustené. 

Súvisiace: Farebné paletky na oči: Baby pink odtiene krásne rozžiaria pohľad a dodajú žene oslnivú krásu