Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Stylistka Let's Dance Zuzana Kanisová: Ako oblieka porotu či moderátorov a kde končia modely po skončení show?

Slovenské celebrity

Módna stylistka Zuzana Kanisová oblieka moderátorov a porotcov tanečnej show Let's Dance už niekoľko rokov. Tento rok zviditeľuje lokálnu módnu scénu dizajnérov a ich modely na mieru. Kde končia modely po skončení show?

Obľúbená tanečná show Let's Dance vrcholí a už dnes večer nás čaká veľkolepé finále. Tohtoročná show mala naozaj vyrovnané tanečné páry, ktorých výkony boli skutočne bravúrne a nielen to. Aj v oblasti módy to bolo skutočne krásne spojenie s tancom, zatiaľ čo o kostýmy sa postaral návrhár Fero Mikloško, styling poroty a moderátorov mala na starosti dvorná stylistka Zuzana Kanisová.

Čítajte tiež: Mikloškove kostýmy sú ako majstrovské dielo. Návrhár poodhalil proces tvorby na Let’s Dance, je to celkom dobrá matematika

FEMINITY TV: Stylistka Zuzana Kanisová o tom, ako oblieka porotu a moderátorov a tiež, kde končia potom modely navrhnuté na mieru

 

 

Počas jednotlivých kôl sme mohli vidieť nádherné modely šité na mieru, vďaka ktorým Zuzana odprezentovala to najlepšie z lokálnej módnej tvorby.

Tento ročník Let's Dance je špecifický tým, že spolupracujeme s veľkým množstvom česko-slovenských návrhárov. Niektoré róby sú šité priamo na mieru, niektoré sú z prehliadok aktuálnych kolekcií návrhárov, “ prezradila stylistka Zuzana Kanisová.

Vidieť sme mohli modely Fera Mikloška, po veľmi dlhej dobe navrhol šaty Lukáš Kimlička, nechýbali modely z dielne Pavla Dendisa, Patrika Haaza, Michaela Kováčika, Veroniky Kostkovej, Lukáša Macháčka či Borisa Kráľa. 


Niektoré šaty a obleky zostávajú ďalej vo funduse TV Markíza a pokračujú ďalej na iné show, rozhodne to nie sú veci na jedno použitie. Niektoré modely sú zapožičané a vracajú sa návrhárom a nasleduje ich ďalší život. Všetko sa teda recykluje a k veciam pristupujeme veľmi ekologicky,“ dodala stylistka na záver na margo využitia modelov a ich ďalšieho života. 

- Najčítanejšie -