Presunúť na hlavný obsah

Nechajte sa očariť Huawei P60 Pro: Najlepší fotomobil súčasnosti zaujme aj nádherným dizajnom

Zábava

Krása ženy vždy zaujme, nezriedka dokonca uchváti. Tak prečo ju nepodčiarknuť aj štýlovým, elegantným a vkusným módnym doplnkom v podobe smartfónu? Čerstvá novinka Huawei P60 Pro spája luxusný a pritom decentný dizajn so špičkovými funkciami a schopnosťou robiť fotky, z ktorých vaše publikum na sociálnych sieťach doslova padne na zadok.

Láska na prvý pohľad

Zvykne sa hovoriť, že láska na prvý pohľad v súčasnosti už ani neexistuje, no pri smartfóne Huawei P60 Pro to rozhodne neplatí. Už na prvý pohľad vás zaujme jeho sofistikovaný dizajn vo farbe Rococo Pearl s lesklou perleťovou textúrou, ktorý je inšpirovaný štruktúrou ozajstnej perly a každý kus má svoj jedinečný neopakovateľný vzor. Svetlé tóny bielych línií z neho robia elegantný módny doplnok, ktorý viete skvelo kombinovať k akýmkoľvek štýlom. Ak chcete pôsobiť elegantne, dokonale sa hodí k formálnym outfitom. Ako sexi diva s ním vyniknete na každej párty a ak túžite po decentnom looku napríklad na rodinnej oslave, môžete sa naňho vždy spoľahnúť. Huawei P60 Pro bez problémov skombinujete s akýmkoľvek outfitom.

Pre všetky dokonalé fotografie

Túžba po kráse, tá nikdy nezostarne a u žien to platí azda dvojnásobne. Vďaka novinke od Huawei sa však o vašej kráse nemusíte presviedčať, pretože bude zvečnená na každej jednej fotografii. Huawei P60 Pro s 13 Mpx ultra širokým snímačom a 48 Mpx teleobjektívom získal ocenenie DXOMARK, ktoré mu na jeho zoznam dokonalých vlastnosti pridal aj titul najlepší fotomobil súčasnosti. A to dokonca aj v zlých svetelných podmienkach. Aj pri nedostatočnom osvetlení totiž vytvorí rovnako dokonalé a kvalitné fotografie, ako pri svetle. Nemusíte sa preto obávať, že celá vaša snaha o dokonalý look vyjde v nočnom klube nazmar - práve naopak. Vďaka špičkovému fotoaparátu Huawei P60 Pro budete na fotkách za hviezdu.

Krása je ukrytá v detailoch a ak patríte k detailistkám, určite o tom viete svoje. Aj preto by smartfón Huawei P60 Pro nemal uniknúť vašej pozornosti. Vďaka špičkovému fotoaparátu dokáže vytvoriť kvalitné a detailné fotografie aj z veľkej diaľky. Nechajte sa preto unášať silou okamihu a dovoľte zachytiť vašu krásu v každom jednom detaile.

Držte krok s dobou

Koľko vecí musíte za jeden deň stihnúť? A máte občas pocit, že na to tých 24 hodín vôbec nestačí?! Riešenie je jednoduché, dobehnite dobu! Ako? Stačí si zaobstarať smartfón, ktorý s vami udrží krok. Tým najideálnejším je bezkonkurenčne novinka Huawei P60 Pro, ktorý okrem pôvabného dizajnu a nadupaného fotoaparátu, ponúka omnoho viac. Očarí vás extra rýchlym nabíjaním, keďže za 10 minút ho nabijete už na 50 % kapacity batérie, čo je v každodennom zhone častokrát zachraňujúce. Rovnako tak sa môže pýšiť dlhou výdržou batérie, takže sa na neho môžete aj počas náročného dňa spoľahnúť.

Huawei P60 Pro je navrhnutý pre akékoľvek situácie, ktoré vás denne čakajú. Je dostatočne odolný voči pádu, prachu aj voči striekajúcej vode. Vydrží toho naozaj veľa a aj to z neho robí ideálneho spoločníka pre aktívne ženy. O tom svedčí aj rýchla odozva displeja a kvalitný procesor. Kombinácia týchto dvoch vlastností vám bez zbytočných problémov umožní mať spustených niekoľko aplikácií naraz. Mimochodom, všetky vaše obľúbené appky doňho bez problémov stiahnete cez obchod AppGallery, za ktorým stojí priamo výrobca. Práve preto je Huawei P60 Pro smartfón, ktorý zvládne všetko, čo si zaumienite. S Huawei P60 Pro môžete byť krásna, zvodná, ale aj náročná a aktívna, ale hlavne sama sebou.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -