Presunúť na hlavný obsah

Dve znamenia potrápi chaos a objavia sa veci z minulosti, ktoré ich zrejme dobehnú: Takto to však dokážu ešte zvrátiť

Zábava

Ťažšie a chaotickejšie obdobie čaká na dve znamenia zverokruhu. Koho potrápi minulosť a ako eliminovať jej dopady na budúcnosť?

Ak zmenia jednu vec, ich život to ovplyvní v tom najlepšom

Veľmi často si príliš berú k srdcu veci, ktoré nedokážu ovplyvniť. Týka sa to najmä ich minulosti. To, čo bolo nevypovedané im vnútorne ubližuje a takisto sa nedokážu preniesť cez vzťah, ktorý skončil bez toho, aby si vzájomne so svojou ex polovičkou vysvetlili určité veci. Neustále si v hlave premietajú scenáre, ktoré mohli nastať, keby sa vtedy zachovali inak.

Mohlo by vás zaujímať: Po rokoch som stretla bývalého a dozvedela sa, že ma chcel požiadať o ruku: Ja hlúpa som ten vzťah sabotovala

Hoci si veľmi dobre uvedomujú, že nemá zmysel to riešiť, nevedia toto svoje nastavenie zmeniť. Týmpádom to v mnohom ovplyňuje aj ich prítomnosť a vzťahy v súčasnosti. Reč je o Blížencoch a Rakoch.

Avšak, teraz nastane ešte väčší chaos tým, že sa s touto osobou z minulosti stretnú. Najskôr to nebudú vedieť spracovať, budú s tým veľmi bojovať a snažiť sa všetko čo bolo, skrývať pred sebou aj svojim okolím. V ich živote zavládne obrovský chaos, nepokoj a neistota. Dokážu to však zvrátiť, pokiaľ vnútorne prijmú, že to, čo bolo skrátka nemá zmysel riešiť a zaoberať sa tým.

Čítajte tiež: Povedala som mu, že je koniec, hoci som sa do neho v skutočnosti zamilovala: Bolo to však pre jeho dobro

Musia sa najskôr emocionálne vyrovnať s minulosťou, prijať krivdy, ktoré v sebe nosia, čo je pre nich obrovská osobnostná výzva. Len ak to dokážu budú sa môcť posunúť ďalej a pomôže im to aj s novým nastavením, ktoré bude pre nich naozaj prínosné. Keď to zvládnu, ich život sa stane oveľa pokojnejším a šťastnejším.