Presunúť na hlavný obsah

Nádherná nevesta ako princezná z českej rozprávky: Syn Miroslava Donutila sa oženil, toto je jeho životná láska

Zahraničné celebrity

Mladší syn legendárneho herca Miroslava Donutila, taktiež herec Martin Donutil si zobral za manželku svoju hereckú kolegyňu Sáru Affašovú, z ktorej bola prekrásna nevesta.

Akoby mu z oka vypadol. Herec Martin Donutil svoju podobu na otca, jedného z najlepších hercov, Miroslava Donutila, nezaprie. Sympatický mladý muž kráčal v šľapajách svojho otca a svoju hereckú kariéru po skončení štúdia smeroval do divadla a tiež do televízie. Jeho láskou je už nejaký ten čas herečka Sára Affašová, s ktorou sa pred rokom v New Yorku zasnúbili. 

Čítajte tiež: Luxusná svadba snov, o akej sníva nejedna žena: Alena Šeredová si získala srdce miliardára

Rozprávková svadba v obklopení prírody

Svadba sa konala uprostred prírody pod holým nebom, v obklopení lesov a krásnej vône. Martin sa na svoju životnú lásku nevedel vynadívať a zo záberov, ktoré dvojica zverejnila vidno, ako veľmi bol dojatý, keď uvidel Sáru v nádherných bielych svadobných šatách. 

Nádherná nevesta ako princezná z českej rozprávky

Sára mala na sebe korzetové šaty bez ramienok, previazané v páse decentnou mašľou a s dlhou vlečkou. K nim zvolila prirodzenú vizáž v podobe jemne zvlnených rozpustených vlasov a nežného makeupu z rúk make-up artistky Hristiny Georgievskej, ktorá patrí medzi špičku na česko-slovenskej scéne. Pôsobila ako éterická víla, svadobná kytica z lúčnych kvietkov bola príjemnou čerešničkou na torte. Sára mnohým fanúšikom pripomínala doslova princeznú z českých rozprávok, ktoré patria medzi najväčšie poklady kinematografie. O to viac, že sa Sára živí ako herečka. 

Mladomanželom blahoželáme a želáme veľa krásnych a šťastných spoločných rokov!

Neprehliadnite: Krásna Mirka Federer zažiarila po boku manžela Rogera: Na Wimbledone im robila spoločnosť aj princezná Kate

 

Páči sa vám svadba pod holým nebom v obklopení prírody tak ako to mali Sára a Martin?

spolu hlasovalo 478 ľudí

Áno
433
Nie
45
 

- Najčítanejšie -