Presunúť na hlavný obsah

Luxusná svadba snov, o akej sníva nejedna žena: Alena Šeredová si získala srdce miliardára

Zahraničné celebrity

Alena Šeredová našla po rozvode šťastie v náručí talianskeho podnikateľa a dediča Fiatu. Svoju lásku spečatili prekrásnou svadbou a veselicou na Sicílii v mestečku Nota, ktoré sa premenilo na rozprávku.

Česká modelka, ktorá väčšinu svojho života  žije v Taliansku, kde si ju domáci obľúbili, sa po rozvode s talianskym futbalovým brankárom Gianluigim Buffonom opäť vydala. Jej srdce si získal podnikateľ a dedič automobilku Fiat, Alessandro Nasi, ktorému pred tromi rokmi porodila dcérku Vivienne Charlotte. Nasledovali zásnuby na gréckom ostrove Mykonos a do roka svadba. 

Čítajte tiež: Honosná svadba obletela internet: Syn najkrajšej panovníčky sveta sa oženil, srdce následníka trónu si získala táto žena

Rozprávková svadba na Sicílii

Svadba sa konala v talianskom meste Nota. Sicília je sama o sebe veľmi romantickým miestom, Alena nenechala nič na náhodu a pod holým nebom pripravili pre hostí veselicu ako z rozprávky. Hoci známa modelka a podnikateľ majú vo svojom okolí veľa známych, svadba prebehla v okruhu rodiny a najbližších priateľov. Pozornosť pútala aj ich trojročná dcérka, ktorej šaty ladili so šatami Aleny. Alena má tiež dvoch synov z prvého manželstva. Louis Thomas a David Lee nechýbali na svadbe a svojej mame robili garde ako sa patrí. 

Nevesta v romantickom duchu ako z filmu

Počas obradu mala nevesta na sebe biele šaty s výstrihom do V a nazbieranými rukávmi. Neskôr si na záhradnú párty obliekla krásnu kvetinovú róbu a večer ligotavú. Alena bola ako nevesta prekrásna a bolo vidno, že na ich svadbe panovala uvoľnená atmosféra. Všetci si ju spoločne s novomanželmi užili a tešili sa z takej krásnej oslavy lásky. Úprimná radosť a úsmevy boli odrazom nezabudnuteľných chvíľ v kruhu najbližších. 

Neprehliadnite: Najkrajšia kráľovná sveta, ktorú sleduje aj naša prezidentka, vydávala dcéru: Nevesta bola prekrásna!

- Najčítanejšie -