Presunúť na hlavný obsah

Handbag secrets: Veľmi ma napĺňa, ak pomáham ľuďom a milujem šport, prezradila Vanessa Gáborová

Móda

Nádherná Vanessa Gáborová sa nedávno podelila s krásnou novinkou. Sympatická kráska sa čoskoro stane mamou. Nám o sebe niečo prezradila a pozreli sme sa aj na to, čo ukrýva v kabelke.

Skús sa opísať pár vetami...

Volám sa Vanessa Gáborová. Mám 20 rokov a pochádzam z Dolnej Krupej. Študujem na Univerzite Konštantína filozofa v Nitre, odbor sociálna práca. Vo voľnom čase sa venujem Rómskemu aktivizmu a aktuálne pracujeme na Kongrese mladých Rómov a Rómok. 

V živote má najviac baví šport, hlavne box. Veľmi má napĺňa ak pomáham ľuďom, preto študujem aj sociálnu prácu aby som iným mohla poskytnúť profesionálnu pomoc . 

Je citlivá, empatická, zároveň veľmi cieľavedomá a vždy ide za svojim cieľom. Je tiež veľká bojovníčka a každý deň sa snaží žiť absolútne naplno. 

Nech je deň akokoľvek náročný, ak aj zažívam niečo negatívne a ťažké, vždy sa v tom snažím nájsť aj niečo pozitívne, poučné alebo aj inšpirujúce.  

Mohlo by vás zaujímať: Karin Haydu si rokmi drží rovnaký vzhľad: Budete prekvapení, ako jej 19-ročná dcéra vyrástla, krásou je jej verná kópia

V značnej miere sa angažuje v oblasti ochrany ľudských práv, bojuje proti prehlbovaniu stereotypov o ženách. Neskôr by rada svoje skúsenosti využila aj v politickej kariére. Tieto plány však bude musieť na istý čas zrejme odložiť, keďže ju čaká najkrajšia úloha v živote ženy a stane sa čoskoro mamou. 

- Najčítanejšie -