Presunúť na hlavný obsah

Karin Haydu si rokmi drží rovnaký vzhľad: Budete prekvapení, ako jej 19-ročná dcéra vyrástla, krásou je jej verná kópia

Slovenské celebrity

Moderátorka Karin Haydu je rokmi verná rovnakej vizáži a pri pohľade na ňu máte pocit, ako keby jej ani nepribúdali roky. Zistíte to až pri pohľade na jej, dnes už dospelú, dcéru.

Karin Haydu patrí medzi naše najznámejšie moderátorky a rokmi si drží rovnaký vzhľad. Z jej dcéry vyrástla dnes mladá slečna, ktorá nedávno zmaturovala a pri pohľade na ňu je ihneď jasné, po kom zdedila gény. Svojou krásou totiž začína pútať čoraz väčšiu pozornosť.

Prečítajte si: Dcéra Andrey Verešovej je na pohľad nežná bábika, ale... Z toho, čo predvádza na svahu, padne sánka aj mužom!

Karin Haydu je rokmi verná rovnakej vizáži

Moderátorka, pri pohľade na ktorú máte pocit, že jej ani roky nepribúdajú. Karin patrí medzi tie ženy, ktoré vyzerajú dobre, aj keď sú nenalíčené. Jej výrazné črty tváre ju predurčujú k tomu, že aj líčenie zväčša volí v podobe dymových mačacích očí a lesku na pery. Často ju vidno s uhľadeným účesom alebo rozpustenými vlasmi. 

Zatiaľ čo niektoré ženy majú tendenciu skúšať rokmi rôzne odtiene vlasov, či podstupovať estetické procedúry a vylepšenia, Karin je verná svojmu vzhľadu a presne vie, čo jej svedčí. Nemá potrebu to tým pádom ani meniť.

Neprehliadnite: Syn Anastasie Kuzminovej prerástol všetkých v rodine: 16-ročný Jelisej sa približuje dráhe športovca

Vanesa je verná kópia mamy, svojou krásou čoraz viac púta pozornosť

Dcéra Karin sa v poslednom čase dostáva čoraz viac do povedomia a môže za to jej krása. Mladá Vanesa je dnes čoraz viac dospievajúcou ženou, ktorá krásu zdedila po mame a podobá sa na ňu čoraz viac. Dlhé husté vlasy, výrazné oči a ženskosť, ktorú si obe dámy v sebe za každých okolností nesú.