Presunúť na hlavný obsah

Známe Slovenky predvádzajú sexi telá na plážach: Nová Miss Slovensko 2023, zvodná Erika Bugárová a ďalšie

Slovenské celebrity

Tieto známe Slovenky vždy okúzlia dokonalým telom a sexi krivkami. Čo im nikdy nemôže chýbať v plážovej výbave? Prezradili svoje must - have.

Daniela Vojtasová

"Základom mojej plážovej výbavy je jednoznačne kvalitné SPF. Na opaľovanie preferujem suchý olej v spreji, keďže sa ľahko nanáša a nezanecháva biely film na pokožke. Ďalej nesmie chýbať pitná voda, slnečné okuliare, osuška či hotovosť. Z vlastnej skúsenosti odporúčam pribaliť gumičku na vlasy, ktorá sa zíde aj pri športových aktivitách. Súčasťou mojej výbavy je aj externá nabíjačka, dobrá kniha a slúchadlá. V nich mi vždy hrá Lana del Rey, Rosalia a im podobní interpreti, ktorí sa mi každoročne spájajú s letom."

Mohlo by vás zaujímať: Medzinárodný filmový festival Karlove Vary 2023: Na otvorení zažiarili Dara Rolins s dcérou Laurou, ktorá pútala pozornosť

Linda Nývltová

"Mne jednoznačne nemôže chýbať veľký klobúk, ktorý ma chráni pred slnkom (Eric Javits), slnečné okuliare v každej taške a vzdušná ľanová košeľa, ktorú si môžem prehodiť cez ramená."​

Erika Bugárová

"Určite je to opaľovací krém/fluidum 50-tka La Roche - Posay, slamený klobúk a Rayban okuliare s polarizáciou. A potom ešte olej Avène 30-tka, ktorá krásne opaľuje a je vhodná pre alergikov. Samozrejme nikdy nezabudnem ani na balzam na pery."

Mária Dušička

"Mám v taške totálny neporiadok ako asi my všetci. Teraz s pridanými SPF lotions. Nechýba v nej moja peňaženka (zvyčajne len karty a žiadna hotovosť, pretože ju zvyknem míňať ako peniaze v Monopoloch), telefón, dezinfekčné prostriedky na ruky a rúž (farba Charlotte Tilbury Penelope Pink)."

Neprehliadnite: Z dcéry Karin Haydu sa stáva mladá diva: Podobu s mamou Vanesa nezaprie a ešte aj niečo iné