Presunúť na hlavný obsah

Z dcéry Karin Haydu sa stáva mladá diva: Podobu s mamou Vanesa nezaprie a ešte aj niečo iné

Slovenské celebrity

Málokto by uveril tomu, že slovenská herečka a moderátorka Karin Haydu má už dospelú dcéru. S Vanesou totiž skôr vyzerajú ako sestry než mama s dcérou. Čo ich ešte spája?

Nielen krásna, ale aj cieľavedomá po mame

Spomínate si ešte na malé kučeravé dievčatko, ktoré sa objavilo v reklamách, či seriáloch? Už ako 2,5-ročná si Vanesa zahrala v jednej z najkrajších reklám. Z rozkošnej dcérky známej moderátorky Karin Haydu vyrástla hotová diva. Jej mama vždy priznávala, že to najlepšie, čo sa jej v živote podarilo je práve jej dcéra.  

Prečítajte si: Plavková inšpirácia v podaní známych Sloveniek: Jednoduché strihy striedajú tie atypické, farby vzory

Čo sa týka výchovy, tam mali skôr kamarátsky vzťah, no samozrejme nechýbali ani nejaké tie zákazy. Karin v jednom z rozhovorov prezradila, že dcére nedovolila žiadne tetovania a piercingy. 

 

Tmavovláska zdedila po svojej mame rozhodne krásu, veľkú charizmu, ale aj talent. Vyzerá naozaj skvele a pokojne by sa uživila v modelingovom svete. Ideálne krivky, husté, dlhé vlasy a súmerné črty tváre jej k tomu dávajú najlepšie predpoklady. 

Prečítajte si: Michaela Kocianová a ďalšie topmodelky majú toho veľa precestovaného: Tipy na letné dovolenky, kde sa oplatí zájsť 

Po Karin je však nielen pekná, ale aj cieľavedomá, ambiciózna a energická. Vidieť, že medzi sebou majú naozaj pevné puto a výborne si rozumejú. Herecký chlebík tiež už ochutnala vo väčšom, keď si vo filme Čiara, zahrala dcéru Zuzany Fialovej a Tomáša Maštalíra. O tom, že o  mladučkej kráske ešte budeme veľa počuť nepochybujeme.

Podobá sa podľa Vás Vanesa na svoju mamu?

spolu hlasovalo 121 ľudí

Áno
107
Nie
14
 

- Najčítanejšie -