Presunúť na hlavný obsah

Michaela Kocianová a ďalšie topmodelky majú toho veľa precestovaného: Tipy na letné dovolenky, kde sa oplatí zájsť

Modeling

Topmodelky vďaka svojej práci toho precestujú veľa, čo je jedným zo splnených snov popri sľubnej kariére. Tie najznámejšie z agentúry Elite Bratislava sa s nami podelili o tipy na miesta, ktoré určite stojí za to vidieť.

Topmodelky agentúry Elite Bratislava prezradili svoje tipy na letné dovolenky. Modelky, ktoré odštartovali svoju kariéru cez súťaž Schwarzkopf Elite Model Look, vám prezradia, kde rady oddychujú. Prípadne, ktoré miesta by ste si nemali nechať ujsť :).

Čítajte viac: Agentúra Elite Bratislava vyhlasuje castingy do najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2023

Sasha Gachulincová

Milujem Slovensko, kopanice alebo Lazy na Považí (Horná Maríková), opekačky, čas strávený s rodinou a priateľmi. To je pre mňa ideálny oddych :). No, ak by som mala dať tip, tak určite Toskánsko s výletom do Florencie či mestečka Lucca. Zvuk cikád, olivy, skvele jedlo a víno sú len bonus. Taliansku letnú vášeň ukončujem v centre talianskych Dolomitov a to v Cortina d’Ampezzo. Ak ste trochu aj horský typ človeka, čo má rád turistiku, dobrodružstvo, šport a trochu sa radšej chce schladiť počas horúcich letných dní, tak Cortina je pre vás ako stvorená. Horské mestečko, kde je nielen čo robiť v zime, ale aj v lete vám ponúka program od rána do noci. Široká škála miest, ktoré chcete vidieť a zažiť - rôzne horské jazerá, túra okolo Tre Cime di Lavaredo, ferraty, bicyklovanie, náročné aj príjemné túry, večer výber z naj reštík, nákupy v dostupných obchodoch ale aj tých prestižnych, pre nejednu ženskú dušu ako stvorené. Tak Ciao Belllissima! 

Michaela Kocianová 

Leto je moje najobľúbenejšie ročne obdobie. Ránne plávanie a celý deň mať na práci ničnerobenie. Moje obľúbené krajiny na leto sú určite európske destinácie ako: Španielsko, Grécko a Chorvátsko. Spomínané Chorvátsko je pre mňa skvelé hlavne v náročnom pracovnom období, možem sa pomaličky zo dňa na deň rozhodnúť a ísť si na pár dní oddýchnuť :). 
Medzi top miesta, ktoré som navštívila, by som určite rada spomenula Amalfi Coast a Capri.

Erika Palkovičová 

Najkrajšia destinácia, ktorú som kedy navštívila je asi hawajský ostrov Kauai. Kauai je malý ostrov v Tichom oceáne, ktorý sa právom nazýva aj “Garden Island”.
Pýši sa nádhernou zelenou prírodou, vysokými horami a aj napriek tomu, že oproti ostatným hawajským ostrovom tu pršalo každý deň, mám na tento ostrov neskutočné spomienky. 
Počas toho, ako ležíte na pláži okolo seba vidíte obrovské pralesy, vysoké hory, vodopády a práve táto rozmanitosť je na Kauai taká nádherná, čo si všimli aj hollywoodský filmári a natočili tu napríklad aj snímky do Jurského parku. 
Na ostrove Kauai nie je nič, čo by ste nemohli robiť, od plážového odpočívania, po namáhavé turistické výšľapy, yogu, kayakovanie, surfovanie, objavovanie jaským, vodopádov až po výhľad na kaňon Waimea, ktorý sa vďaka svojej veľkosti nazýva aj “Grand Canyon Pacifiku”. 

Barbora Brušková 

Ak hovoríme o teplých dovolenkových destináciách, najčastejšie ma v lete nájdete niekde na plachetnici plaviť sa šírim morom s mojimi najbližšími priateľmi alebo rodinou. Chorvátsko nie je pre mňa najobľúbenejšia krajina, ale pokiaľ sme na lodi mimo turistov, tak sa dajú nájsť azúrovo krásne zátoky, ktoré máte často len pre seba. Tento rok sme mimo sezóny navštívili Seychely a tieto ostrovy mi tak učarovali a dúfam, že sa tam čoskoro budem môcť vrátiť a užiť si panenskú prírodu aj ideálnu klímu. A naopak schladiť sa v lete mám najradšej u nás doma vo Vysokých Tatrách, kde vždy načerpám energiu aktívnymi túrami v lese s horským tatranským vzduchom.

Topmodelky z najprestížnejšej agentúry Elite Bratislava tak mohli precestovať veľa krajín aj vďaka svojej úspešnej kariére. Ak sa chceš stať modelkou alebo modelom aj ty a nasledovať šľapaje tých najúspešnejších slovenských modeliek, neváhaj prísť na jeden z castingov. 

Castingy Schwarzkopf Elite Model Look 2023 štartujú na SR už v piatok 26.5.!