Presunúť na hlavný obsah

Mojím snom bolo vidieť polárnu žiaru: Vychutnajte si Island a Mexiko očami influencerky Naty Kerny

Cestovanie

Krásna a očarujúca influencerka Naty Kerny má skvelý vkus, dokonalý štýl, dušu dobrodruha a miluje cestovanie. Pozrite sa spolu s nami cez jej spomienky na Island a do Mexika. Niektoré veci, prekvapili na týchto miestach aj ju samú.

Island

Taký väčší cestovateľký trip si začínala spolu s Lucy Pug na Islande. Prečo práve táto krajina? Bol to tvoj sen? 

Chcela som cestovať a videla som v ponuke Flying Banana destináciu Island. Kedže ako cestovateľka chcem prebádať celý svet a ešte som tam dovtedy nebola, nebolo o čom. Mojím snom bolo vidieť polárnu žiaru a to sa nám podarilo hneď prvú noc.

"Tento výlet bol dôkazom, že v živote vieme prežívať šťastie aj v nekomfortých či sťažených podmienkach. Väčšina nášho stresu totiž pochádza z toho, ako na okolnosti reagujeme. Ak zmeníme postoj a pozrieme sa na veci inak, tak nájdeme dobro vo všetkých situáciach."

Aký najkrajší a najbláznivejší zážitok si odtiaľ v sebe nesieš?

Mali sme zábavnú partičku, takže v kolektíve vždy vznikajú smiešne situácie. Niektoré nie sú na zdieľanie vhodné, ale úsmevne spomínam na vodopády, kde som bola v najväčšom vetre a daždi, takže si rozmazaný pohľad na ne pamätám iba cez mokré okuliare.

Neprehliadnite: Známy moderátor má doma tri princezné, ktoré sú takmer totožné: Podoba jeho staršej dcéry na manželku je dychberúca

 

Čo by si určite odporúčala na Islande zažiť? 

Mať celodennú turistiku a vidieť ľadovce, to je naozaj jedinečné.

Čo je pre teba v tejto krajine srdcovkou? 

Vodopády a zeleň všade navôkol.

Tipy na super ubytko? 

Ja cestujem cez dobrodružnú agentúru Flying Banana, ktorá zastrešuje itinerár cesty aj ubytovanie. Takže by som sa skôr inšpirovala tam.

 

 

Mexiko

Nasledovalo tuším Mexiko. Prečo sa dve mladé baby, vyberú práve sem? Nemala si predtým rešpekt? 

Nie ja nemám strach zo žitia, cestovania ani ľudí, v Mexiku som dokonca ostala aj dlhší čas sama. Cítila som sa tam super, samozrejme som večer nechodila do častí, kde sa predávali drogy alebo kde som videla že majú miestni zbrane.

Je niečo, čím ťa táto krajina prekvapila? 

Že tam nemajú chilli con carne, že je to výmysel iných krajín. V Mexiku to naše tradičné jedlo z fazuliek, mäsa a paradajkovej omáčky neexistuje. Keď som si vyžiadala chilli con carne, doniesli mi mäso na grille s chilli.

Čítajte tiež: Baby Shower párty: Dominika Navara Cibulková prezradila pohlavie druhého bábätka

 

Ktoré miesta by si odporúčala určite vidieť? Kam sa vybrať? 

Páčil sa mi Cancún a Tulum, cestovali sme viac, ale na krátku dovolenku myslím, že základ su tieto dve mestá.

Bolo niečo, čo ťa nemilo prekvapilo? 

Že sú tam všade drogy, dealeri a veľka konzumencia. V každom klube bola skupinka, ktorá to tam viedla. 

Akí sú Mexičania? 

Veľmi super a priateľskí. Zažila som kopec zábavy a spontánnosti. Je tam aj veľa turistov, takže som sa spoznala aj s cool ľudmi zo sveta, ktorí sólo cestujú a to sú super zážitky do života. Keď tráviš čas s niekým, úplne nepoznaným a nevieš ešte ráno, že ho stretneš.

Takto som sa na hoteli zoznámila aj s mojim najobľúbenejším vegan kuchárom Gazom Oakleym a sme stále v kontakte.

- Najčítanejšie -