Presunúť na hlavný obsah

Baby Shower párty: Dominika Navara Cibulková prezradila pohlavie druhého bábätka

Slovenské celebrity

Bývalá tenisová reprezentantka Dominika Navara Cibulková usporiadala pre svojich blízkych Baby Shower párty. Odhalila tam pohlavie druhého dieťatka.

K synovi Jakubkovi, ktorý má dva a pol roka, čoskoro pribudne sestrička. Bývalá tenistka Dominika Navara Cibulková nosí pod srdcom dievčatko. Ako už viackrát v minulosti priznala, miluje oslavy a ani tentoraz nenechala nič na náhodu a usporiadala štýlovú baby shower pre okruh svojich najbližších. 

Čítajte: Známy moderátor má doma tri princezné, ktoré sú takmer totožné: Podoba jeho staršej dcéry na manželku je dychberúca

Štýlová baby shower party v kruhu blízkych 

Dominika sa na tento veľký deň prichystala a ako vždy, zverila do rúk dlhoročných priateľov, stylistu Andreja Kusalíka a hair stylistu Patrika Sušiho Veselého. Na sebe mala šaty v odtieni baby pink, ktoré kopírovali jej postavu a vyrysované bruško. Jasne tým dala najavo, že druhé dieťatko, ktoré nosí pod srdcom je ženského rodu. Dominika sa spolu s manželom Michalom Navarom tešia na príchod dievčatka. Jakubko sa tak stane starším bračekom. Výzdobu mala pod palcom jej dlhoročná agentúra, ktorá vždy pochopí predstavu klientky, akou je Dominika. Tentokrát bola balónová výzdoba v béžovo ružovkastej. Jemné pastelové odtiene, tematické cupcakes a aj welcome drink s cukrovou vatou v baby pink odtieni. Za okrúhlym stolom sa zišli jej najbližší, ktorým to oznámila a následne sa o túto radostnú správu podelila aj so svojimi fanúšikmi na sociálnej sieti.

Jakubko sa stane starším bračekom

Dominika nedávno prezradila, že je v 33. týždni. Pôrod teda vychádza o necelé dva mesiace. Krátko pred tretími narodeninami sa tak Jakubko stane starším bračekom. Dominika sa nikdy netajila tým, že cítila potrebu splniť si to najväčšie želanie a mať rodinu. Šťastie z nej srší a my želáme, nech všetko pôjde hladko až do konca. 

Neprehliadnite: Keď mala 18, dostala sa ako Miss do sveta šoubiznisu: Alžbeta Ferencová po rokoch boduje ako seriálová Iveta