Presunúť na hlavný obsah

Dcéra Andrey Verešovej vyniká športovým talentom, mimo svahu sa však profiluje ako štýlová slečna: Cit pre módu po mame?

Slovenské celebrity

Má čerstvých 16 a vo vienku talent, s ktorým vytrvalo pracuje. Dcéra Andrey Verešovej a Daniela Volopicha - a - je skutočne húževnatá a odhodlaná plniť si svoje sny a ciele. Dnes je tiež jasné, že okrem športových génoch zo strany otca v nej tkvie aj cit pre módu, ktorý pochádza od mamy, prominentnej modelky.

Slovenská modelka Andrea Verešová je súčasťou showbiznisu snáď o konca 90-tych rokov, kedy vyhrala súťaž Miss Slovensko. Prirodzene sa tak na ňu upína mediálna pozornosť, ktorá prechádza aj na jej dnes už 16-ročnú dcéru Vanessu. 

Vanessa sa javí ako cieľavedomá slečna, ktorej nechýba skromnosť a súčasne zdravá dávka sebavedomia. Hoci jej mama odovzdala tie najlepšie gény pre modelingu - vysokú, prirodzene štíhlu postavu a tiež nežné, symetrické črty tváre - Vanessa doteraz nemala ambíciu nasledovať mamine šľapaje. V tomto smere má bližšie k otcovi, ktorý svojho času brázdil svahy. 

Lásku k zimným športom v sebe však nepestuje len Daniel a Vanessa, ale i Andrea a napokon ich syn, ktorý nesie meno po otcovi. Daniel Tobiáš jazdí rovnako ako jeho sestra na snowboarde a o jeho profesionalite svedčí titul majstra sveta, Vanessa zasa vyhrala zlatú medailu na detskej zimnej olympiáde a netají sa tým, že jej snom je dostať sa na klasickú zimnú olympiádu. Najnovšie získala cenu najlepšieho juniorského športovca roka na prestížnej súťaži Kráľ bielej stopy, ktorá sa konala v Prahe.

"Za každým úspechom stojí kopec práce, disciplíny a odriekania…. Vanesska je nielen šikovná a talentovaná , ale je to skutočne nádherná bytosť s krásnou, čistou dušičkou. Je veľmi milá, empatická a skromná. A to si na nej cením najviac." -  Andrea Verešová o dcére. 

Úspešná a ambiciózna športovkyňa má skutočne veľké šťastie, že sa jej dostáva tak veľká podpora zo strany rodiny. Andrea svojej Vanesse vždy necháva možnosť voľby, čo sa smerovania týka. A zdá sa, že pokiaľ ide o módu, ich cesty sa stretli v jednom bode. Obe majú rady jednoduché strihy lichotiace ženským krivkám, ktoré striedajú vkusné, neupnuté modely. 

Pri špeciálnej príležitosti zasa siahajú po lesklých šatách vo farbe kovu. Vanessa je prirodzene športový typ, takže narozdiel od mamy nesiaha po vysokých podpätkoch, komfortnejšie sa cíti či už v teniskách, alebo v lodičkách na nízkom podpätku.

Mohlo by vás zaujímať: Medzinárodný filmový festival Karlove Vary 2023: Na otvorení zažiarili Dara Rolins s dcérou Laurou, ktorá pútala pozornosť

Neprehliadnite: Z dcéry Karin Haydu sa stáva mladá diva: Podobu s mamou Vanesa nezaprie a ešte aj niečo iné