Presunúť na hlavný obsah

Nenarodili sa ako dvojičky, hoci tak vyzerajú: Spoznávate známe slovenské sestry, ktorých podoba berie dych?

Slovenské celebrity

Priateľka, dôverníčka i veľká opora v jednom. Slovom - sestra. Krásnemu súrodeneckému vzťahu medzi dvoma dievčatami a neskôr ženami sa nevyrovná nijaký iný. Svoje o tom vedia tiež známe Slovenky, ktoré majú so svojou sestrou nielen úžasný vzťah. Spája ich aj vzájomná podoba a to do takej miery, že pôsobia ako dvojičky, síce nimi nie sú.

Paulína a Ivona Fialkové

Fialky. Takto komorne sa prezývajú sestry Fialkové, ktoré sa angažujú v biatlone. Paulína, ktorá už prijala manželovo priezvisko, viackrát reprezentovala našu krajinu na olympiáde a túto česť mala aj jej o dva roky mladšia sestra Ivona. 

Obe reprezentantky si výborne rozumejú, držia ako tandem nielen v športovom, ale i osobnom živote. V ich sesterskom vzťahu nechýba priateľstvo, podpora ani uznanie. Jedna si berie inšpiráciu od druhej a naopak. 

"Som skutočne šťastná, že môžem zdieľať šťastie so svojou sestrou." Ivona Paulíne. 

Sestry Gregušové

Veľmi blízkym a dôverným vzťahom sa pýšia aj sestry Gregušové. Hoci žijú v rozdielnych kútoch sveta, vždy držia spolu (nech sa deje, čo sa deje). Obe okrem iného spája materstvo. Broňa je mamou malej Briany, jej sestra zasa vychováva syna. 

"Načiahnem sa o pomoc a jej ruka tam stále bude." Broňa o sestre.

Viacerým neunikla vzájomná podoba sestier Gregušových. Sú takmer identické, čo sa výzoru týka. Nemyslíte?

Mohlo by vás zaujímať: Pred desaťročím si povedali, že to spolu skúsia: Dnes je VeronikaS so svojím partnerom v šťastnom manželstve

"Baltovičky"

Ako dvojičky pôsobia tiež "Baltovičky". Bibiána a Petra si tak hovoria dodnes, aj keď sa už každá z nich predstavuje manželovým priezviskom. Aj Bibiána, aj Petra majú krásnu rodinu, v ktorej nechýba harmónia

A keďže sú obe mamami malých detí, ich spoločný čas je plný zábavy a radosti. Je vidno, že materstvo im dáva pocit naplnenia.  

"Bok po boku či kilometre od seba, sestry budú vždy spojené srdciami." Bibi Bardy o sesterskej láske. 

Neprehliadnite: Manželka novodobého lámača ženských sŕdc má jedno z najsexi tiel v showbiznise: Ako na sebe Bibi Bardy pracuje?