Presunúť na hlavný obsah

Jedno z najrozkošnejších dievčatiek šoubiznisu: Dcéra tejto známej Slovenky je skutočne čarovná, veď posúďte sami

Slovenské celebrity

Má netradičné meno a tiež črty tváre, ktoré zdedila po známej mame a jej partnerovi. Dievčatko patrí medzi najroztomilejšie detské tváre šoubiznisu.

Fitness trénerka Lucia Mokráňová sa pred tromi rokmi stala mamou a priviedla na svet dcérku, ktorej dali s partnerom netradičné, ale veľmi krásne meno – Talinka. Lucia zostala verná svojej vášni a kariére fitness trénerky aj počas tehotenstva a aj po pôrode. Na svojom Instagrame motivuje ženy k zmene životného štýlu a prostredníctvom rôznych výziev ich hecuje k lepším výkonom. K aktivite vedie aj svoju dcérku Talinku, z ktorej je už veľká parťáčka a odmalička má na očiach to, že jej mama športuje.

Čítajte tiež: Letná manikúra známych krások: Daru Rolins, Dominiku Navara Cibulkovú a ďalšie spája odtieň, ktorý si zamilujete aj vy

Jedno z najrozkošnejších dievčatiek šoubiznisu

Talinka, ktorá nedávno oslávila 3. narodeniny, má črty po ockovi a rastie z nej malá veľká slečna. Pri pohľade na ňu mnohým napadne, že patrí medzi najrozkošnejšie a najfotogenickejšie dievčatká šoubiznisu. Svojím vzhľadom je jedinečná a dobre sa na ňu pozerá. Dievčatká tohto typu sú doslova ako z katalógu. Lucia si svoju dcérku doslova vysnívala. Posledné roky predtým, ako ju porodila, sa netajila tým, že túži po rodine. 

Nedávno navštívila svoju rodinu a musíme povedať, že mama Lucie pôsobí ako jej sestra. Vyzerá veľmi mlado a rovnako aj Luciina babička. Ženy z tohto rodu jednoducho mali šťastie na gény.

 

Maminka, si moja najlepšia kamarátka

Talinka našla vo svojej mame najlepšiu kamarátku a prvé vety o tom, že ju má rada, sú pre mamu vždy tie najdojímavejšie. Lucia každý deň ďakuje za to, že ju má a uvedomuje si, že dieťa je skutočný dar. Puto medzi nimi cítiť z každého záberu a tiež to, že Lucia po svojich nevydarených vzťahoch našla oporu a lásku v mužovi, ktorého si, podľa vlastných slov, vysnívala a vyprosila. 

Neprehliadnite: Syn Anastasie Kuzminovej prerástol všetkých v rodine: 16-ročný Jelisej sa približuje dráhe športovca