Presunúť na hlavný obsah

3 typy žien, ktoré v sexe splnia mužovi všetko: Toto sú ich tajné zbrane, kvôli ktorým je z nich chlap úplne hotový

Sex

Sú odvážne, rafinované a vedia, že cez splnenie sexuálnych túžob mužovi sa dostanú ďaleko. Tieto typy žien pustia mužov naozaj všade a splnia im tie najtajnejšie priania.

Mužom nemusíte dvakrát ponúkať sex, väčšina z nich nikdy neodmietne. A presne to si uvedomujú určité kategórie žien, ktoré vedia, že práve sex je ich najsilnejšou „zbraňou“. Neplatí pritom už dávno to, že nemajú čo viac ponúknuť, často aj majú, ale vedia, že práve cez sex dokážu dosiahnuť to, čo majú za lubom. 

Prečítajte si: Sexuálna predohra, ktorá pomotá hlavu nejednému chlapovi: Ženy, ktoré robia tieto dve veci, majú u mužov vyhraté

Zlatokopky, ktoré túžia mať sa dobre

Vedia, že ich telo je pre nich alfou omegou a rovnako tak sex. Nie je nič výnimočné, keď majú sex s mužom aj 1-2 krát denne. Nikdy nepovedia „nie“ a berú to ako svoje poslanie. Vedia totiž, že im ide o „budúcnosť“. Túžia si udržať chlapa, ktorý je finančne zabezpečený a vytvoriť si tak budúcnosť blahobytu. Aj keď sa to môže zdať byť spočiatku veľmi jednoduché, časom sa však musia vyrovnať buď s tým, že muž si nájde mladšiu a vymení ich, alebo že mu budú musieť tolerovať neveru. 

Dokonalé milenky, ktoré chcú zlákať ženatých mužov

Vedia, že jediná možnosť, ako si ich nakloniť na svoju stranu vedie cez posteľ. Snažia sa mužovi splniť všetky najtajnejšie želania, ktoré sa mu nedostanú od manželky či partnerky. Chcú mať jednoducho navrch a potrebujú, aby sa s nimi muž stretával čo najčastejšie. No a to sa bude dať najlepšie len vďaka kvalitnému sexu. Neboja sa navštíviť kurz burlesque či pole dance, aby sa naučili čo najlepší lap dance. Striptíz ako z filmu, či zakázané polohy, ktoré ich ešte viac vzrušujú. Takto sa správajú dokonalé milenky, ktoré si chcú „uchmatnúť“ muža inej ženy. Zároveň však dávajú mužovi priestor na žiarlivosť – veď predsa, on to hrá na dve strany, tak prečo by milenka mala byť „verná“ len jemu? Tieto ženy jednoducho chcú, aby muž o nich „bojoval“.

Mohlo by vás zaujímať: Sexuálna poloha, pri ktorej sa muži cítia ako bohovia: Ženy pri nej dosahujú najlepší orgazmus

Karieristky cez posteľ

Sex na jednu noc, z ktorého sa môže stať pravidelná rutina. Karieristky, ktoré vedia, že sa vyššie dostanú ľahšie cez posteľ a ich šéf je pre nich ľahkou korisťou, sú ochotné hneď pri prvom sexe urobiť aj nemožné. Vedia, že to môže byť prvý a zároveň posledný spoločný sex. Keď si muža získajú, nechýbajú ani pravidelné rýchlovky tak, aby to nikto nezistil. Vďaka tomu má chlap stále nutkanie a potrebu sexuálnych radovánok. Často je však táto intímna hra len otázkou času alebo ako časovaná bomba.