Presunúť na hlavný obsah

Dámske vône, ktoré ešte viac zvýraznia ženskosť a sexepíl: Nové prírastky do sveta parfumérie

Krása

Vône, ktoré opantajú vaše zmysly a vy im nebudete vedieť ujsť. Najnovšie prírastky do sveta parfumérie sa pýšia jedinečnými ingredienciami i novými kombináciami z rúk najlepších parfumérov sveta.

Gurmánska aromatická vôňa

Burberry Goddess. Jedinečná, gurmánska aromatická vôňa z rúk parfuméra Amandine Clerc-Marie, ktorú tvorí silné trio výrazných vanilkových tónov. Ako prvé použil najvýraznejšiu drevitú vanilku. Parfumér po prvýkrát vo vôni použil Firgood™, známy ako vanilkový kaviár. A nakoniec Vanilla Absolute, ktorá je temnejšia a bohatšia. Počas procesu vytvárania dokonalého vanilkového akordu, bola vzácna vanilka obohatená o esenciu levandule Diva z Provence a tiež zemitými tónmi kakaa a koreňa zázvoru. Tie vytvárajú aromatickú rovnováhu pre každú vanilkovú zložku tejto vône.

Inšpirujte sa: YSL predstavil na tajomnom večierku novú vôňu MYSLF: Nechýbala sexy Zea, Emma Drobná či Ema Müllerová

Nenútený pôvab úniku

Moderná nadčasová vôňa Michael Kors Georgeous v sebe spája sviežosť bielych kvetín s dymovými tónmi tabaku a drevín. Extravagantný jazmín Sambac, sofistikovaná tuberóza, upokojujúce tóny ylang-ylangu a pomarančového kvetu sa spájajú v podmanivej žiarivosti, kým netradičný akord tabaku zahaľuje buket do provokatívnej hrejivosti. V závere vôňu dotvárajú výrazné tóny cédru a guajakového oleja, ktoré jej dodávajú upokojujúcu silu.

Okamih pôvabu a prísľub výnimočnosti

Majster parfumér Aurélien Guichard bol poverený, aby vytvoril vôňu, ktorá sa spája s výnimočnosťou svadobného dňa ženy. Pre Elie Saab vytvoril parfum Le Parfum Bridal, ktorý je akýmsi okamihom pôvabu. Vôňu tvoria najžiarivejšie a najviac štruktúrované ingrediencie.
Opojná, pižmová a kvetinová vôňa sa skladá z tónov ylang-ylangu a kvetov pomarančovníka vytvárajúcich kontrast, precízny a jemný ako čipka. Oslnivé tóny kvetín zahaľuje vanilka z Madagaskaru a ambroxan, ktoré dodávajú vôni objem. Seminka ambrette dodávajú vôni finálnu iskru.  

Som žena, je niečo viac božské?

Jean Paul Gaultier vždy oslavoval ženy – všetky ženy, ktoré vytvárajú vlastné pravidlá a píšu kapitoly svojich životov. Revolučné? Mocné? Nie, ony idú ešte ďalej. Sú to odvážne ženy, ktoré sú hrdé a slobodné samy sebou. Vôňa Gaultier Divine oslavuje novú éru ženskosti – mnohotvárnu, zmyselnú, slobodnú. Nehorázne elegantnú. Trúfalo odvážnu. Božsky ženskú. 
Kvetinovú a sladkú vôňu s nádychom slaného mora má na svedomí parfumér Quentin Bisch. Je majestátna, slnečná, veľkolepá, à la Gaultier. Ľalia ukazuje svoju zmyselnosť medzi kyticou bielych kvetov, zatiaľ čo našľahaný merengue prináša lahodnú krémovú sladkosť.
Bezprecedentná závislosť, s ktorou vytvára kontrast slaný morský vánok. Vôňa je prekvapivá, návyková, podmanivá, jednoducho božská.

Kontrast sily a vzrušenia

Nová vôňa Libre L'absolu Platine symbolizuje vzrušujúcu silu ohňa s ultraluxusnou módnou tradíciou YSL. Parfuméri Anne Flipo a Carlos Benaïm koncipovali vôňu tak, že vytvára kontrast medzi mužnosťou a ženskosťou, chladom a horúčavou, silou a vzrušením. Svieže akordy bielej levandule, žiariace ako vzácna platina sú odvážnou interpretáciou tejto kvetinovej vône. Je absolútne živelná, absolútne luxusná.


Nová kompozícia kvetov, ktorá nesie jasné posolstvo

Nová vôňa DIOR L’Or de J’adore prechádza premenou a oslavuje "gigantický" florálny aspekt. Koncipoval ju parfumér Francis Kurkdjian. Jasmín, ruža a ylang-ylang sú extrapolované, guľaté a nápadné. Konvalinky a fialky žiaria šťastím. Kvety v tejto novej kompozícii vynikajú svojou bezprostrednosťou a nesú jasné posolvstvo. Hľadia dopredu, približujú sa a odhaľujú svojou krásu v plnom rozsahu.

Neprehliadnite: 3 účesy, ktoré zväčšia objem vašich vlasov: Vyskúšajte Supermodel Look z 90. rokov či najobľúbenejší zostrih na svete

- Najčítanejšie -