Presunúť na hlavný obsah

Kreativita nemá limity: V letnom líčení hrám prím bold minimalizmus, prezradila slovenská umelkyňa Mischel Warenits

Feminity TV

Mischel Warenits je mladá a veľmi šikovná slovenská umelkyňa, ktorej nechýba kreativita, veľká dávka fantázie a rada sa pohybuje vo vlastnom svete snov. Miluje kresbu, maľbu, líčenie, styling a našla sa aj vo fotení. Táto krehká a krásna duša nám prezradila svoje make - up tipy na leto. A je veru čím sa inšpirovať!

Skús sa opísať pár vetami...

Považujem sa za kreatívnu osôbku, ktorá miluje umenie, cestovanie, prírodu, svoj rodinný kruh a moje deti- psíky. Ako introvert si svoje súkromie chránim a preto sa na sociálnych sieťach prezentujem hlavne svojou prácou a kreatívnou tvorbou.

Už vyše 10 rokov sa pracovne venujem vizáži a fashion stylingu, vďaka čomu som sa zoznámila s úžasnými ľudmi a vznikli pevné priateľstvá. 

Čo ťa v živote najviac baví a napĺňa?

Posledný rok aj pol sú to moje psíky Dante a Aurora. Odkedy ich mám sú mojou prioritou a oporou číslo 1.  Kreatívne zase milujem fotenia s mojimi žienkami Mafinkou, Zuzkou Laučíkovou a Mariannou Tomanovou. 

Tipy na dokonalý letný make - up? Čo je kľúčové?

Nazvala by som to ‘bold minimalizmus’ = Jemne s pleťou a nebojácne s farbičkami. Ľahký makeup je kľúčový, keďže je teplo, človek sa potí. Povinne aplikovať SPF na tvár aj telo, super sú už aj rôzne novinky ako spf puder na doťuk počas dňa alebo spf  v spreji na reaplikáciu. 

Čo sa týka líčenia, tak čím viac farieb tým lepšie, či už výrazným rúžom  alebo farebnými tienmi na oči / linkami. Leto je veľmi vďačné obdobie a netreba sa báť ani leskov, glitrov a trblietok.

Odporúčam vždy zvoliť 1 dominantný farebný prvok pre prirodzené každodenné líčenie. Festivaly sú zase kategória sama o sebe, nebojte sa preháňať!

- Najčítanejšie -