Presunúť na hlavný obsah

Handbag secrets: Modelka a influencerka Nikol Szombath šťastie našla v Dubaji, nám prezradila svoje kabelkové tajomstvá

Zábava

Sympatická a krásna influencerka, modelka Nikol Szombath, ktorá našla šťastie v Dubaji má precestované naozaj veľa. Vie presne, čo je na cestách nevyhnutnosť. Čo jej nikdy nechýba v kabelke a čo je pre ňu v živote najväčšou prioritou?

Čo ťa v živote najviac baví a napĺňa?

Napĺňa ma, keď sa možem posúvať vpred, skúšať a učiť nové veci. Mojou najvačšou vášňou je pečenie a varenie. Rada skúšam/vytváram nové recepty, experimentujem s netradičnými surovinami a chuťami, v kuchyni dokážem stráviť dlhé hodiny. O moje výtvory sa vždy rada podelím s rodinou a priateľmi, s ktorými trávim vačšinu môjho voľného času. 

Posun vpred je pre mňa neoddeliteľne spojený s trénovaním tela a mysle a preto je tréning bežnou súčasťou mojho dňa, spolu s chvíľou strávenou nad dobrou knihou. Rada sa inšpirujem na cestách po zahraničí, kde možem spoznávať novú kultúru a hlavne nové jedlá.

Čo ti nikdy nemôže chýbať v kabelke? 

Momentálne najviac nosím kabelku od Balenciaga Le Cagole. Zaujal ma na nej dizajn a s bielou farbou ju zladím ku všetkému. Pokiaľ necestujem moje kabelky sú poloprázdne. Typy kabeliek tiež závisia od toho kam sa akurát chystám. Ak len vybehnem na nákup zoberiem si so sebou menšiu kabelku na peňaženku, kľúče, kľúče od auta, mobil a slnečné okluliare, ktoré sú každenné must-have. 

Na večer používam menšiu kabelku, akurát sa mi do nej zmestí kreditka, mobil a lesk na pery. Momentáne môj obľúbený lesk na pery je od Huda Beauty silk balm. Taktiež čo v nej nesmie chýbať je travel size blush od Rare Beauty-Encourage. 

Od Anastasia Beverly hills tenká ceruzka na obočie. Krém na ruky od Atelier Rebul - zbožňujem ich krémy a izbové vône. Určite ich odporúčam vyskúšať. Mini parfém - dneska mám so sebou od Kayali LOVEFEST burning cherry.

Neprehliadnite: Letné šaty do práce: Stylingy, ktoré vás presvedčia o tom, že takéto jedny šaty budete chcieť na sebe vyskúšať

Niektoré ženy preferujú matnú pokožku ja zas žiarivú, preto mám pri sebe Highlighter od Rare Beauty s menším zrkadlom. Slnečné okuliare sa mi bohužial do kabelky nezmestia  preto ich nosievam buď v ruke alebo na hlave. Na záver, keďže tento rok nosím Invisalign strojček, tak púzdro naň nesmie chýbať.

- Najčítanejšie -