Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Róby Schwarzkopf Elite Model Look 2023: Nádherná Michaela Kocianová, okúzľujúca Daniela Peštová a ďalší

Slovenské celebrity

Slávnostné finále Schwarzkopf Elite Model Look 2023 hostilo v Španielskej sále Pražského hradu hostí z oblasti módy, modelingu či kultúry. Ako to vyzeralo na červenom koberci a aký styling zvolili pozvaní hostia?

Slávnostné finále Schwarzkopf Elite Model Look 2023 pozná svojich víťazov. V Španielskej sále Pražského hradu sa zišli hostia z oblasti módy, modelingu, ale aj kultúry a spoločenského života. 

Čítajte viac: VIDEO: Víťazi Schwarzkopf Elite Model Look 2023: Do sveta mieria nové tváre zo Slovenska a Česka!

 

 

O nových talentoch svetového modelingu rozhodovala porota zložená z odborníkov z oblasti módy, kultúry a médií, partnerov projektu a zahraničných modelingových agentov. V porote zasadli napríklad top modelka a tvár súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2023 Michaela Kocianová, globálna riaditeľka Elite Model Look Jennifer May Cope, riaditeľka Oriflame ČR Jessica Andersson, zástupca Elite Paris Lena Bodet či riaditeľ súťaže a spolumajiteľ agentúr Elite Prague a Elite Bratislava Saša Jány, ktorý o súťaži hovorí: „Som veľmi rád, že sa nám opäť podarilo zorganizovať v Španielskej sále krásny finálový večer Schwarzkopf Elite Model Look pre ČR a SR. Silný potenciál všetkých finalistov nám ako materskej agentúre určite umožní realizáciu úspešných dlhoročných kariér pre týchto mladých ľudí.“

Michaela Kocianová

Tereza Maxová s deťmi

Daniela Peštová a Pavol Habera

Saša Jány

Lucia Hurajová

Sasha Gachulincová 

NobodyListen a Annet X

Gabriela Ruman a Karol Ruman

Majk Spirit a Mária Dušička 

Hana Vagnerová

Katarzia

Iva Kubelková

Eva Perkausová s manželom

Barbora Franeková a Michael Kováčik

Ktorý styling vás zaujal najviac?

spolu hlasovalo 126 ľudí

- Najčítanejšie -