Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Krásna Mária Dušička a Majk Spirit zažiarili na hrade: Prezradili, čo miluje ich dcérka Aria a kam sa uberajú jej kroky

Feminity TV

Na galavečere najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2023 sme na Pražskom hrade v Španielskej sále stretli aj manželov, Máriu Dušičku a Majka Spirita.

Mária zažiarila po boku Majka Spirita v róbe Zimmermann

Majk Spirit so svojou krásnou manželkou Máriou Dušičkou pútali pozornosť hneď pri vstupe. Mária mala na sebe honosnú čiernu róbu s transparentným tylom a čipkou od značky Zimmermann z butiku Obsession Prague, ktorú doplnila šperkami Roberto Coin. 

Čítajte viac: VIDEO: Róby Schwarzkopf Elite Model Look 2023: Nádherná Michaela Kocianová, okúzľujúca Daniela Peštová a ďalší

 

 

Ich dcérka Aria miluje balet

Mária sa na sociálnej sieti Instagram zviditeľnila svojím citom pre módu a kombinovanám najnovších módnych trendov. Pre mnohé ženy je inšpiráciou nielen ako žena, ale aj ako matka. Čoskoro trojročná dcérka Aria im robí radosť a už sa ako dievčatko veľmi rada oblieka nielen do šiat, ale veľmi si obľúbila aj balet. Maličká veľmi chcela ísť s nami, zostala doma s babkou. Je to čertík malý, ale zároveň naša princezná,“ prezradil Majk. Nás zaujímalo, či už spozorovali nejaký náznak toho, kam sa jej malé krôčiky budú v najbližšej budúcnosti uberať a čo ju baví.

Neprehliadnite: VIDEO: Víťazi Schwarzkopf Elite Model Look 2023: Do sveta mieria nové tváre zo Slovenska a Česka!

Balet, znela jednoznačná odpoveď Márie, ktorú zároveň doplnil jej Majk: Preciťuje hudbu extrémne, necíti ju ako ja, cíti ju oveľa lepšie a inak, celým telom. Robí nám doma predstavenia, má už svoje baletné šaty a každý deň 2 až 3-krát si vypýta šaty, že si ich oblečie a obuje baletkovské topánky a ideme tancovať,“ dodal s úsmevom známy raper, ktorý je už teraz na svoju dcérku nesmierne hrdý otecko.

- Najčítanejšie -