Presunúť na hlavný obsah

Michael Kováčik predstavil kolekciu CLUB DE MEMBRES: Túžba niekam patriť je súčasťou našej prirodzenosti

Móda

Vitajte vo svete uzavretej spoločnosti, ktorá Vás víta s otvorenou náručou.

Po veľkolepej oslave desiateho výročia tvorby predstavil slovenský návrhár Michael Kováčik svoju najnovšiu kolekciu s názvom “CLUB DE MEMBRES” SS24 formou expozície koncipovanej ako pohľad/nazretie do Michaelovho sveta túžby a pôžitkov. V nedeľu 3. septembra o 21. hodine v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku sa premenili komnaty pražského hotela Andaz na priestor pre úzky kruh priaznivcov značky Michael Kovacik.

V neopakovateľnej atmosfére Michael prezentoval svoje najnovšie siluety, ktoré si pozvaní hostia mohli pozrieť v intímnejšom prostredí a bez akéhokoľvek náhlenia. Túžba “niekam“ patriť je súčasťou našej prirodzenosti. Odráža a komunikuje naše individuálne vnútorné postoje a hodnoty. Tvorba Michaela Kováčika a komunita okolo neho by sa dala charakterizovať kľúčovými slovami: sex-appeal, odvaha a vycibrenosť. Kolekcia čerpá z vysoko kvalitných materiálov prevažne lokálneho pôvodu. Bavlna, hodváb a flitre sú posunuté do nových foriem a tie dovoľujú osobitý prístup každého z následných nositeľov značky.

„Proti gustu žiaden dišputát“. Prezentované modely môžeme v mnohých prípadoch označiť za unisexové. Siluety prepojujú svety feminínneho a maskulínneho princípu a pri ich noseniu sa žiadne medze nekladú. Každý sám najlepšie vie, po čom vo svojom vnútri túži. Vizuálne ucelená prezentácia hostí v priebehu večera potešila hneď v niekoľkých zmyslových rovinách.

Po intímnom odhalení kolekcie “CLUB DE MEMBRES” SS24 v samostatnom krídle hotela Andaz sa hostia plynulo presunúli do baru MEZ na prízemí, kde sa v rámci nasledujúcí COCKTAIL PLEASURE ešte prehĺbil celkový zážitok a univerzum tvorcu Michaela Kováčika. O jedinečný hudobný doprovod sa postaral talentovaný producent OWLS. Veríme, že si novodobú oslavu života a prienik do esencie tvorby a duše Michaela Kováčika pozvaní hostia plnými dúškami vychutnali. V netradične úzkom kruhu mali na dosah ruky nielen modely kolekcie “CLUB DE MEMBRES” SS24 ale aj samotného tvorcu, ako takého.

- Najčítanejšie -