Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Live Workout Party by Zjedené: Twiinska prišla aj s roztomilou dcérkou, Máriu Čírovú by ste najskôr nespoznali

Slovenské celebrity

Známe osobnosti si nenechali ujsť Live Workout Party by Zjedené, ktorej hostiteľmi bola zakladateľka Zjedené Hana Stanczová a tréner Jany Landl. Špeciálnym hosťom bola modelka Simona Krainová.

Wakelake na Zlatých Pieskoch sa premenil na štýlovú párty v duchu zdravého životného štýlu. Základ je nutrične vyvážené stravovanie a pohyb. Niektoré známe tváre si zacvičili, iné prišli ochutnať zdravé jedlá projektu Zjedené, ktorý v októbri vstupuje na český trh. A práve to bolo dôvodom, prečo prijala pozvanie aj česká modelka Simona Krainová, ktorá sa stala tvárou tohto zdravého stravovania v Česku. Aké stylingy zvolili prítomní hostia a ako im to pristalo si môžete pozrieť v našom výbere outfitov.

Čítajte tiež: Najštýlovejší festival Grape 2023: Moderátor Krištof Králik so sexy manželkou Petrou a ďalšie skvelé módne outfity

 

 

Denisa Mendrejová

Bývalá Miss Denisa Mendrejová zvolila krátku mini sukňu a blúzku nad pupok. Ružovo fialovú dokázala zladiť tak, aby pôsobila nevtiaravo a štýlovo. Naozaj príjemný a veľmi vydarený letný outfit.

Mária Čírová

Speváčka Mária Čírová sa objavila na akcii v stylingu, v ktorom by ste ju najskôr nespoznali. Jeansové šaty na gombíky pôsobili napriek tomu, že ju zahaľovali, veľmi sexy. Rozpustené vlnité vlasy a kruhové náušnice s okuliarmi tomu dodali punc ženskosti a sexepílu.

Hana Stanczová a Simona Krainová

Zakladateľka Zjedené Hana Stanczová si obliekla na túto príležitosť čierne midi šaty s korzetovým vrchom a sandále na tenkom ihličkovom podpätku ikonickej značky. Krásna jednoduchá elegancia, ktorá obstojí v skúške času a meniacich sa trendov. Tvárou Zjedené na českom trhu, ktorý sa otvorí v októbri sa stala modelka Simona Krainová. Tá zvolila tentokrát petsrofarebnú kvetinovú kombináciu, v ktorej bola neprehliadnuteľná a rovnako aj jej vyrysované brucho.

Veronika a Daniela Nízlové

Sestry Nízlové si obliekli na letnú párty púzdrové šaty v telovom odtieni kopírujúce ich krivky. Obe zvolili veľké slnečné okuliare a letný styling bol na svete. Pozornosť pútala dcérka Vebi, z ktorej rastie veľká slečna. 

Silvia Križanová

Influencerka Silvia Križanová skombinovala moderné nadčasové kúsky do výsledku, ktorý evokuje leto a dovolenku. Skvelou voľbou bol aj klobúk, ktorý bol príjemnou bodkou za naozaj vydareným outfitom.

Veronika Cifrová Ostrihoňová

Moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová si obliekla jeansovú mini sukňu s čiernym topom a vypchávkami na rukávoch. Musíme povedať, že tento jednoduchý štýl Veronike pristane a nepotrebuje žiadne extra doplnky či vzory. 

Diana Hágerová

Moderátorka Diana Hágerová pôsobila elegantne a zároveň uvoľnene, a to vďaka stylingu, ktorý si obliekla. Veľmi pôsobivý bol top so srdcovým výstrihom a padnutými rukávmi. Elegantné a ženské, krása. 

Dáša Šarközyová a Tony Porucha

Manželia Poruchovci prišli obidvaja v čiernej s prvkami streetwearu, ktorý im je blízky. Dáša mala na sebe legíny, ktoré sa v zahraničí nosia v uliciach metropol naozaj všade a stále. Dvojici to spolu veľmi pristalo.

Jeanette Borhyová

Bývalá Miss Jeanette Borhyová žiarila v kvetovaných šortkách a jednoduchom tielku. Veľmi svieži outfit aj s okuliarmi, ktorý je na leto úplne ideálny. Jeanette sa dlhodobo venuje športu, čo je vidno na jej pekne vyšportovanej postave.

Neprehliadnite: Veľkolepá párty influencerov: Speváčka Emma Drobná si rokmi drží vycibrený štýl, nechýbali ani Twiinsky a ďalšie krásky

Barbora Krajčírová

Moderátorka Barbora Krajčírová zvolila čierny outfit s prehodenou jeansovou bundičkou. Na letnej párty pôsobila rozžiarene a spokojne. 

Viac zaujímavých známych tvárí si môžete pozrieť v našej GALÉRII.

Ktorý styling vás najviac zaujal?

spolu hlasovalo 184 ľudí

- Najčítanejšie -