Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Rytmo Latino workshop s Jorisom z Let's Dance: Francúzsky tanečník vás naučí základné kroky

Zábava

Spoznaj temperament tanečníka Jorisa z Francúzska na workshope Rytmo Latino. Vyhraj dva vstupy pre 2 osoby na jedinečný workshop od RDS Art Group!

Spoznaj temperament tanečníka Jorisa z Francúzska na workshope Rytmo Latino, kde ťa prevedie energiou latinskoamerických tancov. Zaži na vlastnej koži, ako ťa vie tanec strhnúť do vlastného sveta a oddaj sa svojim emóciám. Už 24. septembra (nedeľa) sa môžeš tešiť na tanečný workshop Rytmo Latino od 16:30-18:00 v Dome umenia na Laurinskej 14. Cena workshopu je 12 €. 

 

 

Workshop je ukážkou toho, na čo sa môžu tešiť tanečníci na kurze Latin Elite. Latin Elite je tanečný kurz pre dospelých v trvaní 3 mesiace. Tieto lekcie sú určené pre tanečníkov, ktorí to myslia s tancom vážne. Či už si začiatočník alebo pokročilý tanečník, ktorý chce získať alebo zlepšiť svoje vedomosti a zručnosti, tento kurz postavený na 3 úrovniach ti poskytne všetky nástroje, aby si sa stal tanečníkom, akým si vždy sníval byť. Vôbec prvý tanečný kurz, ktorý je prispôsobený ženám, ktoré sa chcú naučiť základy latinských tancov v zábavnom a podpornom prostredí.

Viac informácií na www.rdsartgroup.sk

Zapojte sa do súťaže na našom IG a vyhrajte 2 vstupy na workshop pre 2 osoby.

 

- Najčítanejšie -