Presunúť na hlavný obsah

V tanečnej show ich spojila náhoda: Medzi Vratkom Sirágim a Annou a Riebauerovou vzniklo jedinečné puto

Slovenské celebrity

Sú kamarátstva, ktoré prerastú do priateľstiev. A presne ten prípad sú Vratko Sirági a Anna Riebauerová. Ich stretnutie možno označiť ako "osudové", napokon ich spojila náhoda…

Nie je to tak dávno, čo sympatický televízny moderátor Vratko Sirági nastúpil do tanečnej show Let's Dance ako náhradník. Tým, že speváčka Mária Kachútová Čírová musela parket opustiť pre zdravotné problémy, získal Vratko - milovník tanca - jedinečnú šancu. A v show to dotiahol veľmi ďaleko - do finále

Po celý čas tancoval po boku charizmatickej Češky Anny Riebauerovej, ktorá si buduje kariéru profesionálnej tanečnice. Páru to na parkete veľmi šlo - a to nielen v rovine tanca. 

Mohlo by vás zaujímať: Mikloškove kostýmy sú ako majstrovské dielo. Návrhár poodhalil proces tvorby na Let’s Dance, je to celkom dobrá matematika

Vratko a Anna sa naladili na jednu vlnu od prvého okamihu. Na tanečnom parkete z nich sršala nesmierne silná, pozitívna energia, sexappeal a taktiež z nich vyžaroval zápal pre tanec ako taký. Ich kamarátstvo sa každým spoločným okamihom len prehlbovalo, až napokon prerástlo do priateľstva.  

Mohlo by vás zaujímať: Dcéra Andrey Verešovej vyniká športovým talentom, mimo svahu sa však profiluje ako štýlová slečna: Cit pre módu po mame?

Viacerí fanúšikovia, ktorých Anna a Vratko nabrali najmä počas Let's Dance, si praje, aby vytvorili pár, pretože im to spolu veľmi pristane. Možno medzi nich patríte i vy. Nedá sa totiž prehliadnuť, že Anna a Vratko sú na jednej vlnovej dĺžke a že si rozumejú tak, akoby sa poznali večnosť, hoci sa zoznámili len pár mesiacov dozadu. 

"Tanec, si pre mňa mocný čarodej. Mág, ktorý spája nielen tanečné kroky, ale aj ľudské cesty a vytvára nádherné zážitky, otvára nové cesty… Bez vás by toto spojenie nikdy nevzniklo. A ty, Anna, ty vieš. " - Vratko Sirági po Let's Dance. 

Sympatického moderátora a nie menej sympatickú tanečnicu spája láska k tanečnému umeniu, zdravému životnému štýlu či cestovaniu. Radi spolu trávia čas a hoci sa tanečná show na jar skončila, tancujú spolu naďalej - len tak, pre radosť. Ich priateľské puto je skutočne jedinečné. 

Neprehliadnite: Syn Anastasie Kuzminovej prerástol všetkých v rodine: 16-ročný Jelisej sa približuje dráhe športovca

Patríte medzi fanúšikov Vratka Sirágiho a Anny Riebauerovej?

spolu hlasovalo 1724 ľudí

Áno
1693
Nie
31

 

- Najčítanejšie -