Presunúť na hlavný obsah

Pred 20 rokmi zažili najťažšie obdobie manželského života: Beckhamovcov nevera poznačila, ale nezničila

Zahraničné celebrity

Stretli sa v roku 1997 a odvtedy tvoria nerozlučný pár. Sú synonymom stability, lásky a aj obnovenej vernosti. David a Victoria Beckhamovci si pred dvadsiatimi rokmi prešli tým najnáročnejších a súčasne najbolestivejším obdobím spoločného života. Odštartovala ho nevera, o ktorej s dlhým časovým odstupom prehovorili.

Na Netflixe sa v týchto dňoch objavila miniséria o živote legendárneho futbalistu - Beckham. Dokumentuje Davidovu cestu na výslnie a jej súčasťou bola i Victoria. A práve niekdajšia členka dievčenskej skupiny Spice Girls a súčasná etablovaná módna návrhárka v nej oživila veľmi bolestivú tému - neveru.

"Futbal ma nebaví. Nebavil ma vtedy a nebaví ma ani teraz. Ale videla som jeho fotky v časopise a bol to veľmi pekný muž… Keď som ho videla v salóniku pre futbalistov, okrem neho boli všetci pri bare. On hovoril s rodičmi. Ja sama mám k svojej rodine blízko, takže táto stránka sa mi na ňom páčila." - Victoria Beckham o prvotných sympatiách k Davidovi.

Beckham Victorii "zahol" pred piatim výročím ich svadby. Spočiatku to popieral, no po nátlaku médií vyšiel s pravdou von. Po jeho priznaní sa špekulovalo, či takúto ranu ich vzťah ustojí. Beckhamovci v tom čase vychovávali dve malé deti, na ktoré bola Vicotria prakticky sama, keďže David vtedy zažíval veľký kariérny úspech. Situácia bola skrátka náročná po viacerých stránkach. 

Mohlo by vás zaujímať: Stretli sa v roku 1997 a odvtedy sú nerozlučný pár: Beckhamovci ako ukážková dvojica napriek tomu, že aj ich poznačili aféry

Napokon si Victoria zachovala chladnú hlavu a hoci bola zdrvená, nedopustila, aby Beckhamov "prešľap" zruinoval ich niekoľkoročný vzťah, manželstvo a rodinu. V dokumentárnej minisérii sa nebála priznať, že to bolo najťažšie obdobie, akým si ako pár prešli. 

"Na sto percent to pre nás bolo naše najťažšie obdobie. Mali sme pocit, že celý svet sa obrátil proti nám. Ak mám byť ale úprimná, tak sme si to asi urobili navzájom. Keď sme žili v Británii, niekedy sme si hovorili, že sú všetci proti nám, ale boli sme prepojení a mali sme jeden druhého. V Španielsku sme však nemali jeden druhého. Neviem ani opísať, aké ťažké to bolo," priznala Beckham.

K slovám manželky sa prikláňa aj ikonický športovec. "Neviem, ako sme to zvládli. Victoria je pre mňa všetkým. Vidieť ju zranenú bolo neuveriteľne ťažké, ale sme bojovníci a v tom čase sme museli bojovať jeden za druhého. Museli sme bojovať za našu rodinu."

Neprehliadnite: Anna Kournikova a Enrique Iglesias sú spolu 22 rokov a majú 3 deti: Bývalej tenistke svadba nechýba, verí v iné utvrdenie vzťahu

Bol rok 2004, kedy Beckham podviedol svoju manželku s Rebeccou Loos, ženou, ktorá si na tejto afére postavila kariéru. 

"Keď som s ňou prvý raz prehovoril, priťahovala ma… Zaiskrilo to okamžite." - Beckham o prvom stretnutí s Victoriou.