Presunúť na hlavný obsah

Tri anti-age prípravky s liftingovým efektom: Uberte si roky v predstihu a udržte si mladý vzhľad dlhšie

Krása

Čím skôr začnete, tým dlhšie si udržíte mladistvý vzhľad. Ženy okolo tridsiatky sa tvária, že sa ich to netýka, ale opak je pravdou. O pleť sa treba starať v každom veku.

Pozreli sme sa na aktuálne novinky v segmente beauty, ktorý sa neustále rozrastá o inovatívne produkty, ktoré majú jeden a ten istý cieľ – predĺžiť žene mladosť. Je krásne si ju v istom veku bezstarostne užívať a prijímať jej benefity, pred časom však neutečie žiadna z nás a preto je dobré myslieť dopredu na to, čo bude a starať sa o pleť už v predstihu. Nikdy nie je neskoro a teda ani vtedy, keď ste to nestihli a na vašej pleti, krku či dekolte sú viditeľné prvé známky starnutia pleti.

Sérum s liftingovým efektom

Sérum NIVEA Cellular Expert Lift obsahuje látku bakuchiol, ktorá rovnako ako retinol pomáha v boji proti jemným linkám či vráskam a zároveň stimuluje tvorbu kolagénu v pleti. S tým rozdielom, že je vhodný aj pre citlivú pleť. Stimuluje obnovu buniek a zvyšuje tvorbu kolagénu a to už za 4 hodiny od jeho aplikovaní. Poskytuje okamžitý liftingový efekt na tvári, krku a dekolte.

Reklamná zmienka NIVEA.

Zlepšenie elasticity pokožky na krku

V starostlivosti o pleť nikdy netreba zabúdať aj na ostatné časti, akými sú krk a dekolt. Práve krk veľakrát odhalí vek ženy. NIOD Neck Elasticity Catalyst (Beautysecret.sk) bojuje s príznakmi starnutia pleti – s vráskami, dehydratáciou a stratou štruktúry pleti. Nezameriava sa teda na vrásky a linky, ale na elasticitu kože. Skutočne viditeľné výsledky sa dostavia za 6 týždňov, čo je síce dlhšie, ale so zaručeným efektom.

Redukcia vrások retinolom

Liftactive Retinol Specialist Sérum od Vichy vďaka jednej z najúčinnejších antigeingových látok, akou je retinol, pomáha redukovať vrásky. Komplexné zloženie kombinuje retinol s ďalšími aktívnymi látkami podporujúcimi regeneráciu pleti.