Presunúť na hlavný obsah

Jednoduchý jesenný make-up, ktorý zvládne každá: Stačia tieto štyri produkty a docielite rozžiarený vzhľad

Krása

Pozrite sa sa nami na make-up novinky, s ktorými dokážete vykúzliť jednoduchými ťahmi perfektný look. Základ je zdravo vyzerajúca pleť a vaša vnútorná krása.

Zdravý rozžiarený vzhľad aj nenalíčenej pleti

Inovatívny make-up Revitalessence Skin Glow Foundation s SPF 30 PA+++ od Shiseido obsahuje dve silné prebiotiká, a to fermentovaný kefír+ a niacinamid. Tie podporujú udržiavať zdravý mikrobióm pre prirodzene živú a žiarivú pleť. Už po týždni sú jemné linky viditeľne redukované a aj nenalíčená pleť vyzerá hladšie a jasnejšie. 24 hodinová hydratácia a 12 hodinové stredné krytie, ktoré je vrstviteľné.

Inšpirujte sa: Trendy manikúra na jeseň 2023: Farby, s ktorými docielite elegantný vzhľad a obdiv

Líčka s dlhotrvajúcim zdravým leskom

Lícenka DIOR Rouge Blush High-Pigmentation Blush - Clean Formula - Long Wear je dostupná v štyroch povrchových úpravách – matná, saténová, trblietavá a holografická. Lícenka zvýrazňuje líčka s dlhotrvajúcim efektom zdravého lesku, pričom 90% zložiek je prírodného pôvodu obohatených o kvetinové zložky.

Saténová hra s luxusným vzhľadom na perách

YSL Beauty Rouge PUR Couture s 80% vyhladzujúcim účinkom s ceramidmi, výťažkami z tuberózy a opuncie zo záhrad komunity Ourika. Poskytuje perám až 16 hodín ochrany a pohodlia zároveň. Saténová hra s luxusným vzhľadom.

Okamžitý lifting a objem rias

Telescopic Lift od L'Oréal Paris, riasenka pre objem a natočenie mihalníc, ktoré pozdvihnete na ďalšiu úroveň. Vďaka patentovanej kefke s dvoma typmi štetiniek s háčikmi nadvihne a oddelí každú jednu riasu a výsledkom sú prirodzene predĺžené mihalnice.

Neprehliadnite: VIDEO: Najnovšie trendy v svadobnom líčení pre nevesty: Make-up artistka YSL Beauty vytvorí look krok za krokom