Presunúť na hlavný obsah

Veci, ktoré zabíjajú našu príťažlivosť v očiach mužov: Toto nám naozaj uberá zo sexappealu

Partnerské vzťahy

Určité veci nám skutočne uberajú z pôvabu a atraktivity u opačného pohlavia. Čo nám v očiach mužov znižuje kredit a mnohé sa toho často dopúšťame?

Absencia zmyslu pre humor

Ženy, ktorým chýba zmysel pre humor, nedokážu sa zasmiať samy na sebe a urobiť si zo seba srandu, v očiach mužov klesajú. Nikto nemá rád vo vzťahu príliš veľkú upätosť a toto všetko potom na samotný zväzok vplýva.

Humor je alfa a omega, pokiaľ si chlap hľadá ženu pre život. Ak vám chýba, miera vašej atraktivity prirodzene klesá. 

Závisloť na mobile

Toto je fenomén tejto doby. Po mobile mnohokrát siahame častejšie ako sa venujeme partnerovi. A áno aj toto si chlapi všímajú. Pokiaľ ste v ich spoločnosti neustále online, sledujete displej, vnímajú to a zapne to v nich kontrolku, že sa nezaujímate o svoje okolie a týmpádom sa nebudete zaujímať ani o nich. Vyzerá to ako banalita, no pre mužov je to kľúčová vec. Hoci to možno sami robia, na ženách im to maximálne prekáža. 

Neprehliadnite: Typ sexu, aký žiadny muž neodmietne: Ak prídete s touto ponukou, môžete si byť isté, že bude len a len váš

Večná nespokojnosť a negatívny pohľad na život

Pokiaľ myslíte v živote negatívne, na všetko sa sťažujete, nič vám nevyhovuje a nie je dosť dobré, máte problém. Takýto pohľad na veci je absolútnym zabijakom príťažlivosti.

Chlapi takéto ženy obchádzajú oblúkom a ak sa aj náhodou s nimi dajú dokopy a táto ich črta sa prejaví, veľmi rýchlo napokon odídu. 

Nečestnosť a neúprimnosť

Toto sú dve vlastnosti, ktoré ak chlap odhalí, že máte strácate kredit v jeho očiach aj keď vyzeráte ako kráľovná krásy. Muži ani náhodou nie sú takí povrchní ako by sa mohlo zdať. Záleží im na tom, aby si vytvorili puto s niekým, komu môžu dôverovať. A áno, rátajú sa aj malé klamstvá, keď len chcete vyzerať lepšie, na úkor toho, že si vymyslíte malú lož,  to všetko sa počíta.

Čítajte tiež: Robila som mu spoločnosť na služobke: Vždy po sexe sa stala vec, vďaka ktorej ma doslova nosil až na rukách