Presunúť na hlavný obsah

Keď budete chlapovi hovoriť tieto veci pravidelne, nikdy od vás neodíde: Čo muži potrebujú počuť?

Partnerské vzťahy

Niektoré veci, skrátka muži potrebujú počúvať takmer na dennej báze. Ak to robíte, máte vyhraté, pretože takéto ženy potom neopúšťajú. Viete však o čo ide?

Niektoré vety skrátka muži potrebujú počúvať naozaj pravidelne. Ak im ich venujete verte, že ten váš nebude mať potrebu odchádzať k inej. Na určité slová si skrátka potrpia. Ide o to, že takto zdvíhate ich sebavedomie, ego a oni sa vám potom odvďačia láskou, ktorá je trvácna, bez zbytočných afériek. Viete, o čo ide? 

"Verím ti."

Muži potrebujú pri sebe ženu, o ktorej vedia, že im dôveruje. Prehnané stalkovanie, kontroly, neustále otázky o tom, kde bol, s kým bol, vedú naozaj len k jednému - k rozchodu. Naopak, ak mu pravidelne dávkujete a dokazujete, že v ňom máte dôveru, uvidíte, že o inej premýšľať nebude. 

Mohlo by vás zaujímať: Mala som pravidlo ohľadom mužov: Kvôli jednému som ho porušila a takto oľutovala

"Robíš ma šťastnou."

Toto je tiež niečo, čo chlapi skrátka potrebujú počuť. Keď muž cíti uznanie, rešpekt a má pocit, že je docenený, sám sa vyhýba zbytočnému utiekaniu k mileneckým aférkam. Keď to nemá doma, potom to má skutočne tendencie hľadať inde. 

"Si pre mňa ten najlepší na svete."

Pocit výnimočnosti každému z nás zdvíha ego. Posilniť sebavedomie nikdy nie je zlé a zdravé komplimenty skrátka do funkčného vzťahu patria. Na to netreba zabúdať. Muž potom cíti, že si ho vážite a to je nesmierne dôležité. 

"Vyzeráš sexi."

Áno aj chlapi chcú a potrebujú počúvať, že sú atraktívni, príťažliví a sexi. Možno ešte o niečo viac ako my ženy. Tým, že takéto pochvaly nedostávajú až tak často, vyžadujú ich viac. Dávajte mužovi po svojom boku najavo, že vás priťahuje. Je to veľmi dôležité. Obzvlášť po rokoch.

Čítajte tiež: Zviedla som kamarátkinho manžela, no tam to neskončilo: Zistila som, že som tehotná a urobila niečo, čo si neviem odpustiť

Hovoríte tieto vety svojmu partnerovi?

spolu hlasovalo 303 ľudí

Áno
114
Nie
189